La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1648 Culés

konto usunięte

0

Porażka Barcy z piątą drużyną ligi, i to na własnym stadionie, a w dodatku w pożegnalnym meczu, to kompromitacja. Nie dlatego, że Barca straciła trzy gole, ale dlatego, że nie strzeliła co najmniej pięciu. Egoizm i nonszalancja Yamala znowu w połnej krasie. Ile meczów Barca musi przegrać, żeby piłkarze zrozumieli, że grać musi cały zespół, bo żaden piłkarz nie jest w stanie sam wygrać meczu. Gdyby było inaczej, to Barca mogłaby grać systemem 1-9-1. Dlaczego więc tak nie gra i nie grała tak nawet w czasach Messiego?

0

@barejant Aha, dzięki za wyjaśnienie.

0

@barejant Kompromitacja? Niezły z ciebie bajerant...

0

@barejant te chlopczyku pomyliles strony. Strona bialych jest pod innym adresem i tam idz wylewac swoje zale. Kurwa ze takie parchy dostaja wstep i prawo glosu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?