La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1591 Culés

11

Tylko remis z Galijsyczykami:

4 grudnia 2008 r. w meczu 4. kolejki
fazy grupowej Pucharu UEFA Lech Poznań po świetnym meczu zremisował z Deportivo
La Coruña 1:1. Złe miłego początki. Mecz z siódmą drużyną hiszpańskiej
ekstraklasy dla Lecha rozpoczął się w najgorszy możliwy sposób. Mimo straty
bramki już w 2. minucie, piłkarze Franciszka Smudy rozegrali jednak bardzo
dobre spotkanie i zremisowali z faworyzowanym Deportivo. Co więcej, po ostatnim
gwizdku mogli czuć niedosyt, bo analizując przebieg spotkania, to oni byli
bliżej odniesienia zwycięstwa. Remis pozwolił ,,Kolejorzowi” zachować szansę na
wyjście z grupy i awans do fazy pucharowej. Wszystko miało rozstrzygnąć się
niespełna dwa tygodnie później w Rotterdamie, w starciu z najsłabszym w stawce
Feyenoordem. Dla poznaniaków potyczka z Deportivo
była meczem o być albo nie być w Pucharze UEFA. Po tym jak w dwóch pierwszych
spotkaniach w grupie zdobyli tylko punkt, z Hiszpanami nie mogli przegrać.
Przed tym arcyważnym meczem aura nie sprzyjała gospodarzom. Gdy goście z La
Coruñi opuszczali przyjemną o tej porze roku Galicję (temperatura 14-15 st. C)
spodziewali się w Polsce arktycznych warunków. Zastali tylko kilkustopniowy
chłód, który jak przyznali „jest do zniesienia”.@Adran360 @Bernard777 @FcPortoFan1999 @Gary @KrychaFCB @Lionel_Messi10 @misterio @Mixtape @Ogorinho1974 @Safrani

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?