La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1215 Culés

0

Ja uwielbiam styl Alvareza serio, ale on naprawdę nie ma liczb wielkiego piłkarza. I tak bym go chciał, ale mam wrażenie, że płaci się za to, że jest Argentyńczykiem. Gdyby to był Estończyk 35-40 baniek by kosztował.

1

@BezglutenowyPedri stricte jeśli chodzi o zestaw umiejętności to świetny piłkarz, ale dla mnie rozmywają się oczekiwania względem jego roli na boisku i nie jest to wina systemu Atleti(który paradoksalnie jest osadzony wokół niego jako największej gwiazdy) bo w kadrze „suche liczby” ma wbrew przekonaniom gorsze niż w Atleti. To zwyczajnie jest taki piłkarz w typie Griezmanna 2.0 czyli coś pomiędzy napastnikiem, a pomocnikiem z tym, że prime Griez był jeszcze trochę lepszy jednak moim zdaniem i potrafił za uszy częściej Atleti ciągnąć.

0

@ViscaelBarca2007 ja dalej nie mogę uwierzyć jak Griezmann się u nas nie sprawdził

0

@BezglutenowyPedri dla mnie to bardzo proste. Poza tym, że na zły czas trafił to wystarczy wcisnąć nawet świetnego piłkarza do roli na boisku niedopasowanej do jego zestawu umiejętności czyli np. na skrzydło lub 9 czy nawet na przeciwną stronę boiska do naturalnej dla lewonożnego zawodnika jak on gdzie zdarzało mu się występować i nagle masz 50% piłkarza, którego sprowadziłeś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?