La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1138 Culés

12

Dopełnienie formalności:

21 kwietnia 2015 r. FC Barcelona pokonała PSG 2:0 w ćwierćfinale Ligi Mistrzów po 2 golach Neymara. Jak brzmi tytuł, rewanż na Camp Nou był formalnością. Ibrahimovič nie pokazał niczego ciekawego. Po meczu francuskie media to jego obwiniły o niepowodzenie. Natomiast Luis Enrique mógłby triumfalnie spojrzeć w kierunku Andoniego Zubizarrety, dyrektora sportowego, z którym od początku miał na pieńku. Słynny Zubi przez całą udaną jesień powtarzał bowiem że na razie nie mo co się ekscytować zwycięstwami, gdyż dopiero awans do półfinału Champions League będzie zrealizowaniem planu minimum. Mógłby, gdyby nie fakt że od 5 stycznia Zubizarrety nie było już w klubie, gdyż prezydent Bartomeu zwolnił go, nie mogąc dłużej ścierpieć wewnętrznego konfliktu w klubie a przy okazji właśnie na dawnego golkipera zrzucił wine za nałożenie przez FIFA na klub zakazu dokonywania transferów w dwóch kolejnych oknach, co było pokłosiem nieprawidłowości przy sprowadzaniu do La Masii młodych zawodników.

@Safrani
@Ogorinho1974
@misterio
@Marusek
@Lionel_Messi10
@KrychaFCB
@Gary
@Bernard777
@AssisMoreira
@Adran360

1

@FCBparasiempre tęsknię za czasami, kiedy PSG było workiem treningowym reszty gigantów w Lidze Mistrzów. Chociaż tą ekipę z Ibrahimoviciem i Cavanim jeszcze trawiłem

2

@Gibbon_FCB No cóż, choć może nie do końca ale jednak pieniążki robią swoje w futbolu...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?