La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1380 Culés

11

El Clasico w Lidze Mistrzów:

23 kwietnia 2002 roku, FC Barcelona przegrała na Camp Nou z Realem Madryt 0:2 w pierwszym półfinałowym starciu Ligi Mistrzów. Real Madryt wykonał ogromny skok w kierunku finału Ligi Mistrzów, wygrywając 2:0 na wyjeździe ze starymi rywalami. To był rozczarowujący sezon dla obu drużyn, które w tym sezonie zajęły odpowiednio trzecie i czwarte miejsce w La Liga, za zwycięzcą Valencią i wicemistrzem Deportivo La Coruna. Barça Carlesa Rexacha dysponowała takimi zawodnikami, jak Luis Enrique, Marc Overmars czy Patrick Kluivert ale goście okazali się zbyt silni w pierwszym meczu.



@Adran360
@AssisMoreira
@Bernard777
@Gary
@KrychaFCB
@Lionel_Messi10
@Marusek
@misterio
@Ogorinho1974
@Safrani

1

@FCBparasiempre Ciekawy sezon ligowy widzę to był.

4

@FcPortoFan1999 Zgadza sie. Na początku lat 2000 Valencia i "Depor" to były czołowe ekipy Europy, o których niewielu kibiców dzisiaj pamięta. Szkoda że mogłem je oglądać tylko sporadycznie w Lidze Mistrzów, transmitowanej przez TVP...

2

@FCBparasiempre Do 2004 roku liga nie była aż tak pozamykana na 2 zespoły.Teraz to już dwa zespoły się liczą w porywach do trzeciego raz na dekadę.

1

@FcPortoFan1999 Dokładnie tak! Troche to smutne...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?