La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1366 Culés

2

Co to ja miałem napisać? A! Że Gianluigi Donnaruma mógł/może wybronić mistrzostwo dla "Obywateli" no ale nie zawsze może to zrobić, gdyż wczoraj po "popisie" Marka Guehi był najzwyczajniej bezradny. Szkoda mi Pepa ale jego czas w City już minął i lepiej nie będzie. Natomiast mistrzostwo swoimi wybitnymi interwencjami wybroni/wybronił nam cules Joan Garcia. Gdyby nie Joan pogubilibyśmy mnóstwo punktów i w efekcie nawet te białe madrytowskie dziady mogłyby nas wyprzedzić i... o zgrozo...

0

@FCBparasiempre W takim razie Arsenalowi niejaki Raya wybroni mistrzostwo.

0

@FcPortoFan1999 Ano nie wykluczone, zwłaszcza że to całkiem porządny golkiper.

0

@FCBparasiempre Najlepszy w Premier League na to wygląda.

1

@FcPortoFan1999 To znaczy tutaj nie byłbym taki pewny bo sam Donnaruma jest znakomity. No ale też nie oglądam regularnie meczów Arsenalu, więc ciężko mi jest ocenić kto jest rzeczywiście najlepszy?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?