La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

10

Niestety prawda jest taka, że niezwykle ciężko jest grać na wszystkich frontach, szczególnie jeżeli gra się w bardzo wymagającej lidze. Gdyby to było takie łatwe to zdobywanie trypletów byłoby powszechne. Kiedy np. Real w sezonach 97/98, 99/00, 01/02, 13/14 zdobywał Ligę Mistrzów, to w lidze plasował się kolejno na miejscach 4, 5, 3 i 2.
Dodatkowo w tym sezonie mieliśmy trochę pecha bo wylosowaliśmy diabelsko ciężkiego przeciwnika w 1/4 i mecze ćwierćfinałowe przeplatały się z bardzo trudnymi meczami w lidze kolejno Villarreal, Real, Sociedad i teraz Valencia. Dokładamy wyjazd na reprezentację, obniżkę formy niektórych zawodników, a głównie dwóch filarów drużyny, czyli Messiego i Busiego i mamy rezultat.
Niektórzy chyba zapomnieli, że zdobycie trypletu to wyczyn kosmiczny, nie mówiąc już o jego obronie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?