La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1423 Culés

5

Co Was tak boli ten Real :D
Mieli w poprzedniej edycji trochę szczęścia, ale mu dopomogli i wygrali LM. To nie jest ich problem, że Barca w najważniejszym momencie sezonu złapała zadyszkę. Z Atleti się męczyli, ale wygrali, z kolei Barcelona była w ćwierćfinałowym dwumeczu wyraźnie słabsza.
Tak czytam te Wasze komentarze i aż boję się, że serio wierzycie w te wszystkie pierdoły o ustawianych losowaniach itd. Jak my dostaniemy łatwą grupę to będzie skakanie z radości, jak Real dostanie łatwą grupę- Perez posmarował.

konto usunięte

1

@szymi36 No ale to prawda. Sam wierzyłem że to nie ustawki ale po kolejnych losowaniach zrozumiałem że to nie może być przypadek. Za dużo, za często.

1

@Stinger Zobaczymy dzisiaj, ja obstaję przy swoim. Zawsze ktoś ma więcej szczęścia, może tym razem to będziemy my.

0

@Stinger Dokładnie. To nie jest możliwe, żeby za każdym razem dostawać najsłabszego rywala z całej stawki i zawsze z rewanżem u siebie. Po prostu nie. Szkoda, że ten sport jest tak skorumpowany. Naiwny ten, kto w to nie wierzy.

konto usunięte

1

@szymi36 Real ma tyle szczęścia, ile budżetu :v

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?