- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1544 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1544 Culés
5
Jak wynika z artykułu na stronie, Barca chce rozwiązać sytuacje z Umtitim w najbliższym czasie.
https://www.fcbarca.com/83258-najblizszy-tydzien-moze-byc-decydujacy-dla-przyszlosci-samuela-umtitiego.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
Co z tego wynika ?
Barcelona chce mieć klarowną sytuację czy Francuz zgadza się na proponowane warunki czy odchodzi po lepsze pieniądze, jak to mówią "trzeba rodzinę wykarmić".
Można też się domyślić, że głównie chodzi oto, że 1 lipca klauzula Lengleta z 30 milionów wzrasta na 45. Prawdopodobnie gracz z Sevilli jest brany jako alternatywna dla Sama i Barca chce jak najszybciej wyjaśnić sytuację z Umtitim, żebyśmy nie zostali z ręką w nocniku.
Z tego co ostatnio było pisane tutaj, Mina ma być prawdopodobnie wypożyczony do Liverpoolu, a nie jak przypuszczano wcześniej włączony do transferu Lengleta.
Dlatego nie rozumiem tutaj, dlaczego Lenglet jest brany jako wzmocnienie Naszej obrony. On jest tylko alternatywą na odejście Umtitiego. Wydaje mi się, że jako wzmocnienie będzie sprowadzenie de Ligta. Niech mi ktoś tutaj nie pisze, że Nas nie stać. Chcemy sprowadzić Griezmanna czyli 100 mln, Arthur prawdopodobnie przyjdzie w zimie czyli 26 milionów [11 mln w lecie a reszta w zimie]. No i de Ligt czyli około 60 mln, nie stać Nas ? Do pomocy oprócz włączenia Carlesa i "może" Oriola żadnych transferów nie sądzę no i Arthur w zimie. Dopiero byliśmy zainteresowani Rabiotem czy Jorginho czy kims tam, więc jak na nich znalazły by się pieniądze te 30-50 mln a na dołożenie do transferu Holendra już nie ?
Niech tutaj ktoś mi nie pisze, że Nas nie stać.. klub który ma tak wysokie przychody na te dołożenie tych około 20 milionów... Transfer de Ligta albo już jest dopięty, albo zrezygnowaliśmy z niego albo sam holender. Lenglet jest brany jako alternatywa Umtitiego, żebyśmy nie zostali jak rok temu po odejściu Neymara, z ręką w nocniku.
Obrona Pique/de Ligt - Umtiti/Verma mogłoby zdać egzamin. Pique młodszy nie będzie, plan na przyszłość tak jak sprowadzenie F. de Jonga w 2019. Za rok sprowadzenie na takim poziomie piłkarza do obrony może kosztować nawet 100 mln ..
0
@VamosGirl Mnie też denerwuje to przekładanie transferu za rok. Chcesz to bierz teraz a jak nie to daj sobie spokój. No chyba że jest klauzula wykupu jak z Griezmannem to rozumiem.
1
@VamosGirl Czy ty ostatnimi czasy nie przesadzasz z tym de Ligtem? Też bym go chętnie u nas zobaczył i też uważam, że nas stać, ale bez przesady. Radzę się nadmiernie nie napalać. Faktem jest, że Barcelona nie lubi przepłacać za obrońców. Do tego dochodzi masa niewiadomych:zdrowie Vermy, potencjalne wypożyczenie Miny, no i ten transfer Umtitiego(choć tutaj to z pewnością wymysły pismaków). Poczekajmy jak rozwinie się sytuacja i będzie można coś kombinować.