- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 911 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 911 Culés
2
Jesli chodzi o grywalnosc byla to jedna z najlepszch gierek o tematyce pilkarskiej. Do dzis rozgrywane sa trunieje. Prosta, ale bardzo fajne - joystick a nie pad. Sensible Soccer, Amiga Real vs Barca
3
@Colon Z tematyki piłkarskiej wg mnie nic nie przebije PES 6.
0
@Colon
0
@Colon to bylo coś pieknego, mnostwo wieczorow na tym spędziłem. Do poznego popoludnia na podwórku, a wieczorami przy moim ulubionym czarnym joystiku z czerwonym przyciskiem.
1
@Messibestplayerintheworld Nie no oczywiscie, ale to juz pratkycznie zupelnie inna kategoria. Grywalnosc '(to dobre slowo?) na Amige w wielu grach byla fantastyczana, do dzis mozna grac.
0
@Bobo25 No i pewnie czasami naprawiales mikrostyki? Z polowy czasem fajnei sie strzelalo. Nie pamietam jak nazywala sie firma, ktore te joye produkowala.A grales moze w Sensible Golf?
0
@Colon Z tym naprawianiem to raczej ojciec, ja byłem za mały na to (jestem rocznik 1984). Pamietam że jeden z pierwszych joysticków wyglądał mniej więcej tak:
http://img.tradera.net/images/227/301102227_4e8e3aff-9883-4fe6-8ce1-da856460dd31.jpg
Wcześniej jeszcze przed Amigą mieliśmy pamiętam commodore na te kasety magnetofonowe. Jak człowiek teraz sobie przypomina te czasy i jak to się gra wczytywała z tych kaset to aż łezka się kręci. A później przesiadka z kaset na nieśmiertelne niebieskie dyskietki :)))
A co do Sensible golf to akurat jakoś mnie ta gra ominęła bo nie przypominam sobie takowej. Z tych co pamiętam to na Amidze śmigałem w m.in. Cannon Fodder, the settlers, North & South, Wormsy, Flashback, Desert Strike, International Karate+ i pewnie jeszcze sporo innych.