- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 647 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 647 Culés
5
Boję się otworzyć lodówkę bo czuję, że będzie tam Colon. Ostatnie 40 postów w tym 10 jego. Następne zresztą też.
0
@blaugrana1980 co ty yerbe trzymasz w lodówce?
4
@blaugrana1980 krótkie życie każdej lodówki do calg.. colon.
0
@Nano22 wywróżyłem, patrz post wyżej:)
0
@blaugrana1980 Jestem szalenie ciekawy kto stoi za tym kontem. Jest tutaj zaledwie 500 dni, komentarzy już ponad 13 tys., ciągle mu myzyczka gra, wstawia kilkanaście postów dziennie na różne tematy, jest wszendobylski jak Kante. @Colon ujawnij się.
2
@krzychu1526 colon to tajny szpieg z Albanii o pseudonimie operacyjnym - Horacy. Przyjechał do Polski w okresie transformacji w 1996 roku. Mieszka w Katowicach, ma dwóch synów i cztery córki. Jego hobby to: wędkarstwo, kamieniowanie, a także elewacje.
0
@blaugrana1980 Jesli juz o mnie mowisz, to oznacz mnie w dyskusji. Jesli przeszkadza Tobie czestotliwosc lub obraza tresc moich postow - to nie trac nerwow i czasu i blokuj. Blokuj, blokuj, blokuj. Wszystko inne jest slabe i mialkie.
1
@kerouac Jestem Bartolini Bartłomiej, ale w 70 procentach masz racje.
0
@kerouac Ja jestem z 96. Przypadeg? Przepadeg?
1
@krzychu1526 przypadkiem to może piorun pierdol***. A colon to Aslan z Narnii, Dumbleadore z Hogwartu, mały Książę z malego księcia.
0
@kerouac To juz wole Tleli lub Leszczynka albo lepiej El-Ahrairah
0
@krzychu1526 ja nie wiem czy to skrzywienie zawodowe ale jego nick @Colon zawsze będzie mi się kojarzyć z okreznica xd
0
@Colon http://opuszczoneizapomnianemiejsca.blogspot.com/2017/08/radiowy-osrodek-nadawczy-kossot.html?m=1
?
2
@Lamora Semi - colon.
Leszczynek z Watership Down, ale to tez ciekawe .