- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1446 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1446 Culés
11
Abu Hasan Muhadzir zginął w nalocie bombowym w Syrii. Ale ISIS to hydra, która zawsze wydaje nowe dzieci. Ciekawe ile w tym wszystkim oddolnej inicjatywy, a ile sterowania na potrzeby propagandy. A tutaj rzadkie zdjęcie Abu Hasana.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/73091162_1729320173868727_3931629899030200320_n.jpg?_nc_cat=101&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQlIo3RNwr-dkS3xkIORMEObn34LrK0AUvKYZuXpLALvi-vN3Z-cmHMLMlggcIV97og&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=f10367b37f1103dc436f73f2eb0ab490&oe=5E1CAEE2
3
@kerouac Zbyt długo siedział w Skandynawii i takie są efekty, wybielił się
5
@kerouac
Abu Hasan Urban
2
@Odesseiron @kerouac czy my tworzymy jakieś koło wzajemnej adoracji? Jest mafia, są moderatorzy itp, brakuje takiej nietoksyczne grupy ;)
3
@Lamora Tak, jesteśmy jednym z kółek rozancowych. Do naszego grona zaliczyłbym jeszcze @Colon
3
@kerouac Wyczuwam małe dymy, bo kolega Colon ciągle ma coś do najstarszego czlonka, szczególnie o jego lewoskrętna orientację.
4
@Lamora Bo colon był za młodu wywrotowcem, należał do ugrupowania STAZI i potępial wszelkie odchylenia od normy!
2
@Lamora O tak.
Czy ja wiem, czy ja lewoskrętny? Zależy od tematu.
4
@Lamora@Odesseiron @kerouac Kolo wzajemnej adoracji lubie, bo mozna za fujary sie potrzymac.
Ta lewoskretny zaraz - jak glupote walnie, to cos CZASEM napisze. ale nie rzucik kamieniem w dinozaura, ten, ktory glupoty nigdy nie napisalm.
Moglby byc nawet Zydem-chinskim-sarmata-scietnologiem-anteista-marskista kulturowym- blodnynem nerdem - jesli lubi Korwina to i ja go lubie :)