La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1445 Culés

konto usunięte

11

Obiecywałem sobie, że programu "Studio Polska" więcej nie obejrzę. Nie wytrzymałem. Stwierdzam, że to jest iście goebbelsowska propaganda i uwłacza ludzkiej inteligencji.

konto usunięte

1

@IAmBackCules A co to za program?

konto usunięte

9

@Odesseiron Na TVP Info. Banda szczekaczy w studio pod batutą pani Ogórek i jakiś kozioł ofiarny. Dzisiaj sędzia Żurek. Oczywiście wszyscy się na wszystkim znają najlepiej i gromkim śmiechem reagują na prawdę. =))

konto usunięte

4

@IAmBackCules aha. Ja to nawet nie wiem, czy mam tvpis info

konto usunięte

6

@Odesseiron Ponadto, nie tylko sędzia Żurek i posłowie "opozycji" są pod ostrzałem. Pan Artur Dziambor również. Jeśli pisuary obrażają i lekceważą absolutnie wszystkich to nie wyobrażam sobie jak to się może udać. A sorry: mohery, karyny, menele i mamy 40% przy 50% frekwencji. Co za smutny kraj... =/

1

@IAmBackCules Pamietam, gdy byli tam fajnie dobrani prowadzoacy. Taka przy kosci pani o pogladach centrowo - lewicowych i pan o pogladach centrowo - prawicowach. Dobrze do prowadzili, niebo a ziemia w porownaniu do obcnych celebrytow.

Z pozytywow tylko to, ze mamy tam naprawde szystkie opcje od LGBT poczynajac.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?