- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1485 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
57 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
July_6_BcN
1
@Batys Nie mam, na pewno koło połowy sierpnia, a gdzie i z kim to nie mam pojęcia.
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1485 Culés
2
Nie bede pisal, kto to powiedzial, bo przeciez z tekstu wynika.
"Di Stefano byl ponad wszystkimi, byl nawet lepszy ode mnie".
"Pele nigdy nie chcial uznac wyzszosci Afredo".
- Najwazniejsi gracze, z ktorym wymieniles sie koszulkami?
- "Van Basten i Gullit z Milanu. Mialem tez bardzo dobre relacje z Careca" (byly graczy Napoli, BRA).
- Ile mialbyls obecnie Zlotych Pilek?
- "Na pewno kilka, ale to, czego dokonal Messi jest niesamowite (...) Jestem przyjacielem Messiego.
- Rzuty wolne Leo?
"Powiedzialem mu, gdzie ma umieszczac stope, reszta zalezy od niego" :)
0
@Colon Czyżby to był Diego :)
3
@Colon Maradona :)
Zgodzę się z nim w kwestii Di Stefano. Fajnie, że go docenił, bo w dzisiejszych czasach mówiąc o najlepszych w historii wymienia się głównie Maradone, Pelego, Messiego, Ronaldo, ale mało kto mówi o Di Stefano, a on przecież naznaczył najlepszą epokę w dziejach Realu. Gdyby to jednak Barca wygrała bój o niego to historia hiszpańskiej i europejskiej piłki mogłaby się potoczyć zupełnie inaczej.
Nie oglądałem go co prawda, bo mnie wtedy na świecie nawet nie było, ale sporo czytałem.
1
@Mario96w Ten z numerem 20? https://provenquality.cdn.speedyrails.net/wp-content/uploads/2013/11/diego.jpg
0
@Colon Ronnie/Diego?
3
@Rewolucja123 boski Diego.
@TheNekro94 Ciekawa spraw z tym di Stefano, tak jak piszesz. Nie wydaje sie zapomniany, ale jednak jednym tchem z Messim, Pele i Maradona nie jest wymieniany.
0
@Colon Nie, ten z kłami.
http://motywdrogi.pl/wp-content/uploads/2009/07/diego.jpg
0
@TheNekro94 wygrała bój o niego tylko jak żołnierze Franko grozili śmiercią to co miał zrobić on i Barcelona