- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1423 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1423 Culés
14
https://x.com/Dmpazyfe/status/1220105643593535488 Jeden z najsmutniejszych obrazów piłki nożnej XXI w. Old Trafford a.d. 2020. Nie chciałbym przeżywać takiego widoku Camp Nou. Starczy mi tego, który mam przed oczami oglądając Man United.
0
@Jordi10 Solskjaer to jest wieksze nieporozumienie niz Van Gaal,w sumie dobrze im tak,nigdy nie lubilem tego klubu,jeszcze mi kupon sp,,li dziady
2
@Jordi10 Rok temu byłem na meczu właśnie z Burnley i było podobnie. Choć nie wyszło aż tylu kibiców. Niestety ale United się stacza. Smutno się robi będąc ich kibicem od ponad 20 lat jest mi aż wstyd za to do czego doprowadzono ten klub.
0
@Szreko Po odejściu Fergusona klub zatracił wszystko z czego słynął charakter, waleczność, pochwałę ciężkiej pracy, nieustępliwość.
Dobrze powiedział wczoraj Rudzki na antenie, że za czasów Fergiego byłoby nie do pomyślenia, że kibice opuszczają stadion przed końcowym gwizdkiem. A jeśli coś takiego miałoby miejsce do Sir Alex osobiście pofatygowałby się do takiego delikwenta. Oczywiście było w formie żartu ale doskonale oddaje klimat tamtego ManU. Walki do końca i słynnego Fergie time.
0
@Jordi10 Taka prawda. Ferguson był bogiem w United. Mógł robić co chciał i dodatkowo wiedział co robić żeby to wszystko działało. Za Fergusona coś takiego byłoby nie do pomyślenia. Kibice nie wyszliby bo Manchester walczyłby a nie rozkładał nogi przed rywalami. On z mega przeciętniaków robił piłkarzy na poziomie którzy nadrabiali ambicją i wolą walki. Teraz to banda pajaców nie zasługująca na noszenie tej koszulki.
0
@Szreko Boli to wszystko jak cholera.
0
@Jordi10 No niestety. Boli bardzo zwłaszcza że Manchester ma szczególne miejsce w moim sercu bo to pierwsza drużyna którą widziałem w tv jako dziecko. Uznałem że to może być moja ekipa i przez lata to był powód do dumy. Teraz już niestety tak nie jest.
0
@Szreko U mnie wszystko zaczęło się od koszulki , którą dostałem od wójka. Połowa lat 90tych czy jakoś tak. Piękne czasy
0
@Jordi10 To ja koszulkę już sobie sam wybrałem. Klub był przed choć też zupełnie przypadkiem.