La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1427 Culés

5

Eurowizja junior ponownie będzie w Polsce. Jeśli zasady się nie zmienią i wciąż będzie można głosować na siebie to trzecią wygraną z rzędu mamy w kieszeni. TVP rozdmucha tę imprezę pewnie jeszcze bardziej niż ubiegłoroczną edycję, mając na uwadze Roxie i Viki. Rekord oglądalności pewnie zostanie pobity. Wtedy było to 5,5 mln oglądających, ogromna przepaść bo milion przekroczyła tylko Hiszpania mając 1,5 mln. Cała narracja związana z możliwą trzecią wygraną sprawi że sporo osób będzie zmotywowanych do głosowania. Tak więc nawet nieważne kto będzie reprezentował Polskę i jaki będzie miał utwór. Najpewniej znowu wygramy :D
Trochę to przypomina głosowanie Złotej Piłki.

konto usunięte

3

@Nano22 jeżeli kurski i jego ludzie wygrają kolejną edycje i następna będzie w Polsce to podejrzewam ze po prostu inne kraje to oleją i nie przyjadą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?