La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1721 Culés

0

Do niedzielnego obiadku jak znalazl. DOWN - "Bury me in Smoke" June 2011 Rock Hard Festival.



#HeadbangersBall

1

@Colon Down to niezła kapela. Jednak to nie ta sama półka co Pantera.

0

@Stoiczkow Ja ich bardzo lubie, w sumie tak samo jak Pantera, no moze minimalnie mniej.
The Shield ogladany..bedzie dobrze. The Dutch fajnie gra.

0

@Colon Cieszy mnie to. Tymczasem sam zaraz sobie odświeżę kilka kawałków Down, jak i Pantery. Dawno nie słyszałem wokalu Filipa.

0

@Stoiczkow lecisz chronologicznie?
Filip ma naprawde swietny wokal, taki dinozaur sceny. Widzialem z nim ostatnio kilka wywiadow.

konto usunięte

0

@Colon Cieszy mnie, że w ostatnich latach wziął się w garść i wrócił do całkiem niezłej formy. Wygląda i brzmi zdecydowanie lepiej.

0

@Colon Raczej losowo, bez żadnego planu. Przypomniałeś mi o tych kapelach i chętnie sobie posłucham przed niedzielnym obiadem. A Filip to taki lekki świr, ale świetny wokalista.

0

@Misanthrope to sobie chetnie wlacze.

0

@Misanthrope czesto sklada hold zmarlym Dimebag Darrell i Vinnie Paul, tu tez. (11:45)

konto usunięte

0

@Colon Prawda. Widać, że dalej to przeżywa, ale nic dziwnego. Okoliczności rozpadu Pantery, ich konflikt, fakt, że rodzina Abbottów nie dopuściła go do udziału w pogrzebie Dimebaga - te rzeczy będą ciągnęły się za nim do końca życia. O ile zrobił w swoim życiu mnóstwo głupot, tu nie mam wątpliwości, że rzeczywiście cholernie żałuje tych wydarzeń.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?