- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1617 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1617 Culés
46
"zacofana część Polski"
"emeryci, patologia"
Bardzo dobry zaczątek do dialogu i poszanowania demokracji. W ten sposób zbudujemy lepszą Polskę!
3
@kerouac W jaki dialog Ty wierzysz przy wynikach 50:50? :D
19
@kerouac Ci "tolerancyjni" nie tolerują głosów innych
0
@Bykunn w taki, jaki występuje między nami dwoma choćby ^^
1
@kerouac "Polska B"
0
@kerouac bo to jest ta tolerancja właśnie :D
3
@kerouac Dziwisz sie, emerytki to zawsze dla mnie patusy byly.
https://66.media.tumblr.com/f5c9cd5502c2ac45a76b67b88814e760/tumblr_p74ju0DnBn1ugv7b3o2_500.gifv
2
@kerouac Ale my jesteśmy mam wrażenie, nie słodząc nam sztucznie, w miarę ogarniętymi i wykształconymi ludźmi, biorąc pod uwagę całość społeczeństwa. Umiemy rozmawiać mimo jakichś tam różnic.
0
@Colon Ale mi narobiłeś ochoty na piwo :(
1
@Bykunn to prawda, nie wierzę w miłość między Polakami, to utopia, ale myślałem, że z biegiem lat coś się zmieni, a tu dupa.
0
@JimMorrisonFCB zimne musi wejsc.
0
@Colon Ja niestety nie mogę
0
@kerouac Wystarczy spojrzeć na wyniki. Ilu ludzi z podstawowym i seniorów głosowało za długopisem sama prawda.
0
@jedrek7000 Ale co z tego? Gorsi ludzie?
0
@JimMorrisonFCB chore sa?
0
@kerouac Nie napisałem że to są gorsi ludzie. Może poprostu pijana Karyna z 5 dzieciaków z 500 + albo 70 letnia babcia z wypranym mózgiem przez tvpis nie powinna mieć prawa głosu.
0
@Colon Muszę być na chodzie bo żona rodzi lada moment
1
@JimMorrisonFCB o kurde stary, to trzymam mocno kciuki!