La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1617 Culés

konto usunięte

46

"zacofana część Polski"
"emeryci, patologia"

Bardzo dobry zaczątek do dialogu i poszanowania demokracji. W ten sposób zbudujemy lepszą Polskę!

3

@kerouac W jaki dialog Ty wierzysz przy wynikach 50:50? :D

konto usunięte

19

@kerouac Ci "tolerancyjni" nie tolerują głosów innych

konto usunięte

0

@Bykunn w taki, jaki występuje między nami dwoma choćby ^^

1

@kerouac "Polska B"

0

@kerouac bo to jest ta tolerancja właśnie :D

3

2

@kerouac Ale my jesteśmy mam wrażenie, nie słodząc nam sztucznie, w miarę ogarniętymi i wykształconymi ludźmi, biorąc pod uwagę całość społeczeństwa. Umiemy rozmawiać mimo jakichś tam różnic.

0

@Colon Ale mi narobiłeś ochoty na piwo :(

konto usunięte

1

@Bykunn to prawda, nie wierzę w miłość między Polakami, to utopia, ale myślałem, że z biegiem lat coś się zmieni, a tu dupa.

0

@JimMorrisonFCB zimne musi wejsc.

0

@Colon Ja niestety nie mogę

0

@kerouac Wystarczy spojrzeć na wyniki. Ilu ludzi z podstawowym i seniorów głosowało za długopisem sama prawda.

konto usunięte

0

@jedrek7000 Ale co z tego? Gorsi ludzie?

0

@JimMorrisonFCB chore sa?

0

@kerouac Nie napisałem że to są gorsi ludzie. Może poprostu pijana Karyna z 5 dzieciaków z 500 + albo 70 letnia babcia z wypranym mózgiem przez tvpis nie powinna mieć prawa głosu.

0

@Colon Muszę być na chodzie bo żona rodzi lada moment

1

@JimMorrisonFCB o kurde stary, to trzymam mocno kciuki!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?