- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1338 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1338 Culés
4
Oglądacie Higginsa ze Stevensem Zanosiło się na 6-5, a jest 7-4
@Chakalaka @Coutinho007@Hiacynk @Colon
3
@Slazmi 7:4, a O'Sullivan już 3:0.
2
@Hiacynk U Ciebie może być szybka piłka . Taj chyba nie dojechał lub się spalił...
3
@Slazmi ja ogolnie snookera rzadko ogldam. 2 razy roku "gram" w bilarda.
Jesli zalozymy, ze Ronnie to Messi, to kim jest snookerowy Ronaldo?
2
@Colon Ja tam zakładam, że Messi to Trump, a Ronaldo cała reszta, zresztą świetnych snookerzystów Ronnie, Selby, Higgins, Robertson... Że tylko tych wymienię.
2
@Hiacynk Ale szansa Taja i taki błąd "szybkości". No i 4-0.
3
@Slazmi ok, myslame, ze Ronnie to GOAT.
2
@Colon Są różne szkoły, zależy od sympatii.Aktualnie nr 1 rankingu i mistrz świata to J. Trump. Ronnie obecnie chyba 6. ale nie jestem pewien. Zapytaj @Hiacynk @Chakalaka @Coutinho007 @student97r @mekston @osa91 I wielu innych
4
@Slazmi No zależy czy oceniamy obecną formę, czy całość. Jeżeli to drugie, to dla mnie O'Sullivan jest najlepszym snookerzystą w historii, potem dałbym Hendry'ego. Nie zapominaj też o Higginsie czy Davisie.
2
@Hiacynk Nie, co do tego, to masz rację. JA bazuję na aktualnym rankingu i sympatiach.
1
@Slazmi O'Sullivan póki co deklasuje Un-Nooh
2
@Colon
Wg mnie odpowiednikiem Messiego w snookerze jest właśnie O'Sullivan. Wyjątkowy styl gry, unikatowe zagrania no i przede wszystkim bije kolejne rekordy (liczba wygranych turniejów, breaków stupunktowych oraz breaków maksymalnych)