- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1808 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1808 Culés
3
Na HBO znajdziecie bardzo fajny dramat - "Nie ma mas w domu". Brytyjska produkcja o zwykłej, przeciętnej rodzinie borykającej się z codziennymi problemami. Ojciec postanawia zostać kurierem, by wynieść rodzinę na wyższy poziom życia.
Szczerze polecam. Jest to pewnego rodzaju krytyka kapitalizmu.
2
@kerouac Krytyka kapitalizmu, to nie tutaj :D
1
@kerouac O, dziękuję Ci. Właśnie czegoś szukałem na HBO. Jakieś horrory stamtąd polecasz?
1
@kerouac Ale klasyk przypomniales.
https://lh3.googleusercontent.com/proxy/xXpjBfQO0-P0BHfzafLoboiL5T9hP4S276k_uds6es49dtyY87ycHcxQtqJLE5Z8jzI3Mj6TO6SmyEWCsbOArc4msGhFGkWHoIfeA9fCl8kKedmjpYOnieb89SH7HYyeOlFeoRU
@kerouac @edyta73
uwielbiam takie "brudne" typowe stojace mocno w rzeczywistosci brytyjskei kino. The Commitments czy Orkiestra albo Young Adam.
1
@NeroTFP Szczerze mówiąc większość z tytułów na hbo w tym gatunku nie widziałem. Z tych, które szczerze polecam, to oczywiście "Ukryty Wymiar", ale to już scfi horror. Ogólnie z tytułów, niekoniecznie z hbo, to musisz zobaczyć:
- banshee chapter
- grave encounters
- coś za mną chodzi (klimatyczny, mniej straszny) :)
0
@Colon Nie oglądałem tego, polecasz, rozumiem?
1
@kerouac tak, polecac, troche humoru tez tam jest, wiadomo - Brytole.
2
@kerouac @Chakalaka pisal o smierci Alana Parkera i z tej okazji i przy okazji naszego ramblowego braistormingu przypomnial sie the Commitments a zaraz potem Orkiestra (Brassed Off).
1
@NeroTFP Daj znać jeśli obejrzyj ten film - Nie ma nas w domu :)
1
@kerouac taktyk.