La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 690 Culés

1

Szybko. Może pierwszy set podraznil ich ambicje :D

1

@Piorun ogladasz? dobry mecz?

0

@Colon Jest okej może trochę za dużo błędów ale da się oglądać :P

1

@Colon Iga troche popelnia bledow. Ale w zasadzie nie jest źle . Na pewno mecz deblowy nie jest łatwy. Presja wieksza niż jak się gra samemu.

0

@Colon wybacz że dopiero teraz odpisuje.

Pierwszy set - bardzo dobry w wykonaniu Polki i Amerykanki. Niestety przegrany we frajerski sposób. Mieliśmy piłkę setową przy stanie 5:2, niestety rywalki doprowadziły do tiebreaka i go wygrały. Masa niewymuszonych błędów i niestety dużo ich ze strony Igi.

Drugi set - pełna dominacja od początku do końca. Gładko wygrały.

Trzeci set - chyba obie drużyny już zmęczone. 4 breaki pod rząd. Niestety Polka i Amerykanka nie podtrzymały tempa z drugiego seta. Można powiedzieć też o pechu, ponieważ były dwie akcje, które w mojej opinii mogły przesądzić o losie meczu. Pierwszy kiedy rywalki bardzo szczęśliwie przebiły po taśmie, gdzie akcja była pod naszą kontrolą. I drugi gdzie od Igi odbiła się piłka, spadła na polu rywalek, ale sędzia uznał to jako błąd. No cóż...

Ogólnie to na początku Iga świetnie, Amerykanka ją hamowała. Później było odwrotnie - częściej Amerykanka ciągnęła za uszy i popełniała mniej błędów.

Oby na jutro Iga była wypoczęta i zapomniała o tej porażce. Jak nie będzie popełniać tylu błędów co dzisiaj to jest szansa na końcowy tryumf.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?