- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1113 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
mekston
2
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1113 Culés
17
Judd Trump - Ronnie O'Sullivan 5:3. Pierwsza sesja finału zakończona 137-punktowym breakiem w wykonaniu O'Sullivana.
@student97r @Yosemite @YoNoEntiendoNada @1996messi @mekston @Jordi10 @Kidd @gagass @Colon @Coutinho007
3
@Chakalaka Licze, ze Rocket odrobi. A jesli ma przegrac, to licze, ze po wyrownanym pojedynku, bo Trumpa wygrana mi tez nie przeszkadza.
3
@YoNoEntiendoNada
Zgadzam się, popieram.
@TheGoldenEleven @Bykunn @NeroTFP @macio_944 @barcadreed @Guffi @budel17 @Piotr,1985 @dorszyk22
2
@Chakalaka Na ten moment Trump jest za silny dla każdego zawodnika z touru. Nawet jak gra na 50% swoich możliwości, to i tak wygląda na lepszego od O' Sullivana o 1 klasę.
3
@tobiasson92
Na szczęście Ronnie ostatnim frame'em dał nadzieje na walkę w drugiej sesji. Mimo wszystko stawiam na 9:7 dla Trumpa po raz trzeci z rzędu.
@JimMorrisonFCB @Stoiczkow @Tomo1989 @Ali094 @G9 @msmsms @Mj1902 @Pawlik1985 @cchesterr43
2
@Chakalaka Jeśli O' Sullivan nie wygra 1 partii to może się skończyć 8-4 do regulaminowej przerwy. Tak jak kiedyś Hendry straszył samym nazwiskiem tak samo zaczyna być z Trumpem. ;)
1
@tobiasson92
Tak swoją drogą to w przyszłym tygodniu ponownie zobaczymy Hendry'ego przy stole.
@TheNekro94 @MarioVeB! @osa91
1
@Chakalaka Trzeba na angielskich oglądać, bo 1 runda UK z tego co pamiętam nie jest transmitowana w polskich Eurosporcie.
0
@tobiasson92
Tak, zgadza się.
1
@Chakalaka Jak oceniacie "strategię rozgrzewkową" O`Sullivana? Mimo, że tłumaczył to chęcią lepszego wyczucia stołu i warunków, to jednak uważam, że chce tym zachowanie trochę zdeprymować rywala. Selby już by się gotował.
0
@Jordi10
Zdecydowanie to zagrywka na wyprowadzenie z równowagi rywala. Ronnie oczywiście twierdzi, że chce się w ten sposób rozgrzać przy stole bo zmniejszył czas poświęcany na treningi ale wszyscy wiemy, że to co mówi Ronnie należy traktować z przymrużeniem oka.