La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1483 Culés

50

Frenkie de Jong: "Uważam, że nadal mogę grać lepiej, ale cieszę się, że mogę strzelać bramki i asystować przy nich." [ESPN]

konto usunięte

0

@BarcaInfo niezłą bramę strzelił. Spóźniłby się sekundę i byłby samobój.

Ale kuriozalne momenty kreują kuriozalnych bohaterów.

Szkoda że nie mówi o swoim holowaniu piłki i graniu ciągle do tyłu.

4

@horang
Wiadomo tragicznie zagrał, holował piłkę podawał do tylu ;) jak on jest profesjonalnym piłkarzem?

2

@horang ty piszesz serio czy jesteś pijany?

konto usunięte

0

@ObiektywnyKibic121 ok.

Ile pucharów po przyjściu De Jonga do Barcelony?

Nadal zero?
Aha, to przepraszam.
Zajefajny piłkarz.

konto usunięte

0

@Mroziu koka.

1

@horang
No ciężko piłkę posłać do przodu gdy ofensywa jest kulawa.
Tam praktycznie nikt nie chce się wystawiać więc komu ją posyłać ?

1

@horang
No mówię, ze on powinien dalej grać w jakiejś 5 lidze holenderskiej, przecież nie wygrał pucharu z Barcelona, odpadł z Ajaxem w półfinale ze Spurs, dla mnie taki 2/10 piłkarz maks, i to jeszcze przy dobrych wiatrach.

konto usunięte

0

@ObiektywnyKibic121 Holandia nie ma piątej ligi.

Nawet na sarkazm trzeba mieć coś w głowie kolego.

Żenada.

1

@horang
No jak mi przykro :)

1

@horang aha to w zespole gra jeden piłkarz czy cała kadra zdobywając puchary?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?