La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1579 Culés

18

Drugim najlepszym strzelcem Barcelony w tym sezonie ligowym jest Griezmann z 6 bramkami w 22 meczach.Trzeci to już wgl hit bo jest to Fati który nie gra od kilku miesięcy.Oprócz Messiego tak naprawdę tu nikt strzela i to jest jeden z głównych problemów obecnej Barcelony.

1

@Encore Dlatego kupno napastnika to mus.

konto usunięte

0

@Encore dlatego kupiono Griezmanna i sprzedano Suareza.

konto usunięte

3

@Encore Messi strzela mniej niż kiedyś,to wychodzi obraz beznadziei ;)

10

@Encore Najlepsze jest to że my naprawdę kreujemy wiele sytuacji, ale skuteczność jest masakryczna.

4

@Jakchcesz Też prawda.Cóż poradzić ;v

1

@Encore celne uwagi, ale ja bym jeszcze bardziej zwrócił uwagę na fakt że aż 16 piłkarzy w tym sezonie strzeliło gola. Trudno zmienić zakotwiczony latami styl grania - tak mówił Koeman na początku sezonu, podobnie mówił także o wieloletnich brakach kondycyjno-motorycznych doświadczonych zawodników. Młodzież dobrze sobie radzi i słucha się zaleceń sztabu szkoleniowego, problemem jest wybicie z głowy zawodników żeby za wszelką cenę grać utartymi schematami. Zobacz kiedy na ławce zadowolony jest Koeman - kiedy młodzież na siebie bierze odpowiedzialność za grę oraz grają zespołowo. Stare granie też jest już nieskuteczne bo nowoczesny futbol poszedł w kierunku atletyki szybkosciowo-fizycznej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?