La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1544 Culés

1

W każdej lidze czy to b klasie czy okręgówce mówią strzelaj albo wysoko albo po ziemi żeby bramkarz miał jak najciężej obronić a tu taki Joselu zarabiający miliony, zawodowiec strzela jak amator na idelanej wysokości dla bramkarza

konto usunięte

0

@Xxxbarca4ever szczerze wątpię że Joselu zarabia miliony :D

konto usunięte

0

@Xxxbarca4ever nawet Messi czasem nie strzeli karnego a zarabia nie mniej niż Joselu :)

1

@ksobi przeliczając na naszą walutę myślę że na pewno, co nie zmienia faktu że zachowanie amatorskie

0

@Amnesiac1982 dokładnie ale od osoby która podchodzi do karnego wymaga się ze strzeli a tu karny ani mocno strzelony ani w róg

konto usunięte

0

@Xxxbarca4ever akurat siła w tym karnym była ale kierunek i wysokość słabiutko

0

@ksobi myślę że jakby podszedł i uderzył pełna siła to oblak nawet by nie zdążył się rzucić, sam podchodzę często do karnych mimo że to tak zwana 8 liga mistrzów a nie bawię się w oszukiwanie bramkarza tylko siła się liczy

konto usunięte

0

@Xxxbarca4ever osobiście też wychodzę z założenia że karny albo w boczną siatkę albo odłamkowy ładuj :)

0

@ksobi z 11 metrów jak dla mnie człowieka grającego nie idzie nie trafić w bramkę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?