19xavi93
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SinMistico
To jest komedia co. Kiedyś Bielica mawiał to jest cirkus
8
Pierwsza połowa kompletnie do zapomnienia ale to co się wydarzyło od 46' to jest niesamowite, chyba musiała być poważna rozmowa w szatni bo druga połowa totalna kontrola i jeszcze Coll 2x setka obroniona to jest majstersztyk i największa piłkarka cudowna Salma z 2 bramkami coś pięknego :-* mam nadzieję że nasi rządzący nie dają du... I przedłużą wszystkie wygasające kontrakty i odrobinkę wzmocnią skład i w przyszłym sezonie znowu walka o wszystkie trofea. Nie ukrywam oczka mi się spociły
4
Po 36 minutach to wygląda bardzo słabo, Ewa miała 2 takie 80% sytuacje i nic nawet celnego strzału nie oddała
0
Ja pier... Poziom dziennikarstwa to kompletna kompromitacja
2
@Agrafka
Kur.. przecież Martin nawet się lepiej rozwija niż on mimo że jest starszy
17
Do sprzedania chłop zaliczył największy zjazd obok Kounde w tym sezonie z tym że Kounde miał jeszcze jakieś przebłyski a on nie miał nic wszystkie piłki do tyłu
0
@Rupert_Haubica nieeee napewno nie tutaj nawet był atrykuł jakiś czas temu
0
@Rupert_Haubica
Nieeeee to chyba jakieś stare info masz, brakowało bodajże 30 parę milionów
2
@EzioAuditoreDF
To prawda liczby w Romie robią wrażenie
2
Meczyki wrzuciły Malena na karuzele do Barcelony gość 27 lat ale czy ja wiem będzie też Depay 32 lata, wolny od lipca ale nie wiem czy to jeszcze ma sens
1
@escarabajo .już nie aktualne
1
Co wy pier... Skoro Gavi uniemożliwia mu strzał bo postawił tam nogę to chyba Isco go fauluje jak mu kopię w tę mogę
3
@RumbleDelivery
Dokładnie, tak to wyglądało. Albo TV ma inne klatki niż Ci na VAR albo mu pokazali inny mecz ^_^
5
Hahahhahahhahahhaha nie to mi się śni hahahha z ciul.. tej karny serio
0
@kiper09
Dobry jest w noszeniu ciuchów, bo jego gra w tym sezonie to jest kur.. pierdo... Nieporozumienie gość nadaje się do gry w Gironie
1
@majkiii
Nie lepiej wziąć Oshimena?
0
@ACMaldini3
Niech lecą w CH... Z Girona
0
@MaziFCB
Jak Ty tak możesz mówić hahahaha przecież oni tylko w tym sezonie zostało na bagatela 18 punktów pomijając fakt że okradli ich z 7 tytułów hahahahahhaha cały czas mam ubaw z tego ale to wina Arboledy
0
@graco14
Tylko że ja muszę wstać rano i 5 i tutaj jest ból
0
@Derpowsky
Równie dobrze mogli nas dać na 16:15
0
Pytanie czemu akurat my musimy grać o 21:15
0
@mateusz33
No w sumie to pomysł nie głupi, gość jeszcze w miarę młody bo chyba przed 30 i nie zbyt drogi
17
Do Santander i Deportivo jeszcze Malaga i gitara
2
Mam nadzieję że odejście Lewego pozwoli zatrzymać wszystkie ważne zawodniczki Barcy femeni którym kończą się kontrakty
0
@azysko
Widzę co jest napisane ale może jakaś platforma danz pokazuje nie albo coś innego typu strumyk
0
Ktoś to pokazuje czy tylko internet?
1
@FCB24
Dzięki kolego/koleżanko na jednym materiale mnie zjechali że to legenda
https://www.fcbarca.com/135616-oficjalnie-robert-lewandowski-odchodzi-z-barcelony,dyskusja-16873087.html#comment-16873793
1
@Midast
Mógłbym wymienić więcej ale jak gość pisze że Lewandowski jest legendą Barcelony to nie ma zbytnio po co więcej wymienić, idąc ich tokiem myślenia Paulinho też byłe legendą też wygrał ligę i puchar
2
@inflames2007 stawiasz chłopa na równi z Messim, Cryffem, Xavim czy Iniestą? To chyba zupełnie inaczej rozumiemy znacznie legenda
0
Komentarz usunięty