1

@Midast
Mógłbym wymienić więcej ale jak gość pisze że Lewandowski jest legendą Barcelony to nie ma zbytnio po co więcej wymienić, idąc ich tokiem myślenia Paulinho też byłe legendą też wygrał ligę i puchar

2

@inflames2007 stawiasz chłopa na równi z Messim, Cryffem, Xavim czy Iniestą? To chyba zupełnie inaczej rozumiemy znacznie legenda

0

Komentarz usunięty

0

Ten mecz w pucharze królowej nigdzie nie będzie transmitowany?

1

@Kozinho.
Oby mu bokiem nie wyszły ^⁠_⁠^

1

@Colon
Iga pewnie będzie grała o 23 bo będą tak długo chłopy grały

2

I ch... Trwa to już chyba 2 lata albo i dłużej nie na żadnych dowodów co najwyżej poszlaki, ktoś brał kasę za jakieś raporty i tyle do przodu nic. Tragedia ale to wszystko wina Arboledy :⁠-⁠)

24

Że też takie skur.. nie mają sumienia, będą zwracać uwagę za flagę Palestyny a sami Napier.. w Iran i Liban ile wlezie i jak ich nazwiesz nazistami to się obrażają skur...zydy

0

@Kilotopy
Nawet w to nie śmię wątpić ^⁠_⁠^

14

Co za stary zj.. połowa z tych ligi mistrzów to powinna być odebrana za machloje mam nadzieję że to będzie w tym raporcie do uefy

0

@MagdJanko
Wiem wiem

7

I będziesz skazany na pierdo.. Kręcidło a mogłeś Święcickiego ale zawsze muszą grzebać i grzebać to jest poje..

0

Miałem plany na pierwszy skład ale Hansi niestety nie powołał Raphinhi i De Jonga. Ale może by szło to rozwiązać tak:
Szczęsny - Espart, Kounde, Araujo, Balde - Bernal, Gavi - Roony, Olmo, Rashford - Lewy

0

@Messi1992
Hahahaha coś w tym jest :⁠-⁠)

0

Mi zawsze mówiono że jak nie masz nic mądrego do powiedzenia żeby lepiej nic nie mówić, szkoda że temu baranowi nikt tego nie doradził a później to wygląda jak wygląda

0

@Szklaner
Ciężko mu będzie aby grać

0

@Szklaner
Ooooo a skąd takie nowości :⁠,⁠-⁠)

0

Panie Janku a o tym złym Flicku nic Pan nie powie hahahahahhaha ^⁠_⁠^

0

@Criss18Barca
A ja tak trochę nie wiem co o niej myśleć. Jest ładna bo jest, ale czasem to mam wrażenie że to dziecko w ciele kobiety

1

@Kapitan hawk
Nieeee to nie był strzał to było podanie do Garcii od winicjusza

0

To wszystko wina Arboledy :⁠-⁠D

1

@catalanian09
Też tak uważam będzie cyrk a hernandez hernandez hernandez hernandez nie będzie tego widział

5

Ja pier ... Tragedia

0

@tarantino10 oczywiście że zobaczymy i oczywiście nie chce mieć racji ale rozum trochę inaczej to widzi

3

Fermin na skrzydle sami sobie trochę utrudniamy, Gavi się odpali i do 20 minuty będzie miał żółtym kartonik. Oby nie było cyrku

0

@BHAFCB
A ja jestem zupełnie naturalny ale fajnie gdyby Arsenal wygrał ligę i ligę mistrzów, tyle lat czekają na ligę że należy się im, a ligi mistrzów nigdy nie wygrali

2

@misterio
Mało tego gdybyśmy wygrali 5-0 to nawet w bramkach będzie remis

1

@noface
Tak jest już zdolny, był na ławce z Osasuną ale nie grał, myślę że dzisiaj wejdzie w drugiej połowie

1

@Wierzbba21
Nieeee jak będzie imigrant to Torresa po grze, będzie go non stop faulował, a lewy jednak podobnej wysokości i bardziej stoi na nogach

1

Hahahhahah dobre będą omawiać szczegóły walki valderde z czułamenim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?