4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@BombowiecKrawczyk W pierwszym filmiku opublikowanym przez PSG Leo mrugnął 3 razy. Wydaje mi się, że to może być wołanie o pomoc.
Powinniśmy przyjrzeć się tej sprawie bliżej Scooby-Doo
1
@Rewolucja123
https://i.imgflip.com/5j7klv.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@QuiqueSetien1958 Ta, chłop jest po prostu załamany. Rozpacz widze w jego oczach :D
https://x.com/FCBW_A7/status/1425199658482216966
https://x.com/FCBW_A7/status/1425222433540349953
https://x.com/FCBW_A7/status/1425200320230088712
1
@PatrychoO i weź tu zrób coś z nim. Walnął foszka i amen.
2
Jutro dowiemy się, że Pochettino to najlepszy trener na świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@patrykzmc2000 Haha ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Katalonbar A my biedni użytkownicy nie doczekamy się odejścia Salvano i gdzie tu sprawiedliwość (︶︹︺)
0
@escarabajo Tak czy siak widzisz, że coś napisał. Równie dobrze możesz udawać, że nie widzisz jego posta :P
0
@Mihcim Jest opcja "ignoruj" po wejściu na profil danego użytkownika, ale działa ona żenująco. Zresztą sam możesz sprawdzić :P
1
@Gosciuu Mógłby przynajmniej zainteresować się przepisami LL za nim coś napiszę :D
0
@pt9 Domowe pasują, zobaczymy jak z wyjazdówką ;D
16
@xPatro Wygląda jak screen z PESa xDD
6
@FafitFCB To łap fotke szybkiego Puiga
0
@Drogba1 Aż przestaną sypać herbikami. Trzeba wykorzystać kontent do samego cna. Jeszcze się załapiesz.
0
@Worny ale seksiak.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Legia ma jakieś dzisiaj szanse z Dinamo? Przynajmniej dociągnięcie do karnych? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Stoiczkow Przypominam, że oni wszyscy przyszli za frajer.
2
@PatrychoO Di Maria z nowym kontraktem.
2
@DanielVeB Za P$G, Guardiola niech zwija te manatki i w następnym sezonie przechodzi do Paryżan. Gaurdiola lubi mieć sianko na transfery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Papier, kamień, nożyce.
https://x.com/MessiIizer/status/1425125562008363009
0
@Tomek54321 Witamy w UEFA. Nie chcieliście Superligi to musicie się teraz pogodzić, że rządzi ten kto ma kasę. My należymy do tych biednych.
1
@Kettger Ja postanowiłem grać na dwóch frontach. Bez odbioru.
3
@Tomek_TF Szybciej od Premier League bym obstawił, że pójdzie do MLS
1
@masq a co jeśli szejk, by przejął Barcelonę? Przestał byś jej kibicować, gdyby miała nieograniczony budżet i nieograniczoną "władzę" ?
1
@tomek8756 na 9 dni do samego Krakowa? Panie, strata czasu :p