5

@BombowiecKrawczyk W pierwszym filmiku opublikowanym przez PSG Leo mrugnął 3 razy. Wydaje mi się, że to może być wołanie o pomoc.
Powinniśmy przyjrzeć się tej sprawie bliżej Scooby-Doo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PatrychoO i weź tu zrób coś z nim. Walnął foszka i amen.

2

Jutro dowiemy się, że Pochettino to najlepszy trener na świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@patrykzmc2000 Haha ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Katalonbar A my biedni użytkownicy nie doczekamy się odejścia Salvano i gdzie tu sprawiedliwość (︶︹︺)

0

@escarabajo Tak czy siak widzisz, że coś napisał. Równie dobrze możesz udawać, że nie widzisz jego posta :P

0

@Mihcim Jest opcja "ignoruj" po wejściu na profil danego użytkownika, ale działa ona żenująco. Zresztą sam możesz sprawdzić :P

1

@Gosciuu Mógłby przynajmniej zainteresować się przepisami LL za nim coś napiszę :D

0

@pt9 Domowe pasują, zobaczymy jak z wyjazdówką ;D

16

@xPatro Wygląda jak screen z PESa xDD

6

@FafitFCB To łap fotke szybkiego Puiga


0

@Drogba1 Aż przestaną sypać herbikami. Trzeba wykorzystać kontent do samego cna. Jeszcze się załapiesz.

0

@Worny ale seksiak.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Legia ma jakieś dzisiaj szanse z Dinamo? Przynajmniej dociągnięcie do karnych? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Stoiczkow Przypominam, że oni wszyscy przyszli za frajer.

2

@PatrychoO Di Maria z nowym kontraktem.

2

@DanielVeB Za P$G, Guardiola niech zwija te manatki i w następnym sezonie przechodzi do Paryżan. Gaurdiola lubi mieć sianko na transfery ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

0

@Tomek54321 Witamy w UEFA. Nie chcieliście Superligi to musicie się teraz pogodzić, że rządzi ten kto ma kasę. My należymy do tych biednych.

1

@Kettger Ja postanowiłem grać na dwóch frontach. Bez odbioru.

3

@Tomek_TF Szybciej od Premier League bym obstawił, że pójdzie do MLS

1

@masq a co jeśli szejk, by przejął Barcelonę? Przestał byś jej kibicować, gdyby miała nieograniczony budżet i nieograniczoną "władzę" ?

1

@tomek8756 na 9 dni do samego Krakowa? Panie, strata czasu :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?