4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LeoMessiah a ty to łykałeś jak młody pelikan ;p
2
@Virusk3 Szukaj plusów. Do Paryża bliżej.
3
@PatrychoO Stary poleciał na kukuryny.
10
@SenseiFCB Pierwszy dzień na stronie? ;D
0
@Ghotti Ja to nigdy nie rozumiałem fenomenu hejtu do jakiegoś klubu. Odbiera to tylko przyjemność z oglądania piłki. Ogląda się to co dzieje się na boisku czy poza nim?
0
Do kiedy jest możliwość rejestracji zawodników?
0
@barcelonaLM To, żebyś się nie zdziwił tak samo jak z PSG, kolego :D
0
@barcelonaLM Podziwiam ludzi, którzy naprawdę myślą, że wróci do Barcelony w roli piłkarza. On już teraz miał grać w Barcelonie 2 lata, a potem odejście do MLS. .
1
@QuiqueSetien1958 Hej, przynajmniej słychać jakiś kibiców, a nie jak to u nas przeważnie bywa na Camp Nou ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@LuisSalvano Jak tam usuwanie konto? Przemowa już przygotowana?
5
@LuisSalvano Dla ciebie to najlepiej, żeby walka trwała do samego końca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Transu96 Nie wszyscy, ale młode pelikany, które złapały przynętę ;p
0
@LeoMessiah Magia dziennikarstwa.
2
Ach ci dziennikarze tier 3. "Barcelona złożyła ostatnio propozycję dla Leo Messiego." Jaką propozycje? Przecież chłop się godził na wszystko co Laporta mówił ;D
Przypominam, że jeszcze kilka godzin temu według dziennikarzy Leo rozważał pozwanie Laporta xDD
PS No chyba, że dostał propozycję pracy za biurkiem w Barcelonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Ghotti Widzę, że BI w formie. Dodał coś od siebie, wkleił fotki sprzed 4 lat ;D https://as.com/tikitakas/2017/09/08/portada/1504881892_815917.html
0
@ShinobiQWE Już szybciej ściągnęli by Ronaldo, który jest łączony z PSG od dawna. To dopiero byłby strzał w 10, Leo i Ronaldo w jednej drużynie
3
@DonAndrzejos Nikogo. W końcu będą mogli zarejestrować zawodników, którzy dołączyli do nas tego lata ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@BorzyKrzys WUC przyjeżdża MONKE
1
@Commandement Szybciej Mbappe odejdzie do Realu, a Ronaldo przyjdzie do PSG, wtedy Leo mógłby z nim zagrać. Szczególnie, że już wiele razy mówiło się o transferze Portugalczyka do paryżan
2
Riki siki .
2
Kurła, Tiktoker na boisku.
2
@klopx Nie, to po prostu za bycie pijawą.
6
W przypadku gola samobójczego Umtitiego kibice będą klaskać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Umtiti, i jego ostatnia szansa na dobry mecz. Może ktoś sobie o nim przypomni i kupi xD
4
Wielki Brajtłajt już z golem, a ten cały Messi? Dalej na bezrobociu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika