1

@LeoMessiah a ty to łykałeś jak młody pelikan ;p

2

@Virusk3 Szukaj plusów. Do Paryża bliżej.

3

@PatrychoO Stary poleciał na kukuryny.

10

@SenseiFCB Pierwszy dzień na stronie? ;D

0

@Ghotti Ja to nigdy nie rozumiałem fenomenu hejtu do jakiegoś klubu. Odbiera to tylko przyjemność z oglądania piłki. Ogląda się to co dzieje się na boisku czy poza nim?

0

Do kiedy jest możliwość rejestracji zawodników?

0

@barcelonaLM To, żebyś się nie zdziwił tak samo jak z PSG, kolego :D

0

@barcelonaLM Podziwiam ludzi, którzy naprawdę myślą, że wróci do Barcelony w roli piłkarza. On już teraz miał grać w Barcelonie 2 lata, a potem odejście do MLS. .

1

@QuiqueSetien1958 Hej, przynajmniej słychać jakiś kibiców, a nie jak to u nas przeważnie bywa na Camp Nou ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@LuisSalvano Jak tam usuwanie konto? Przemowa już przygotowana?

5

@LuisSalvano Dla ciebie to najlepiej, żeby walka trwała do samego końca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Transu96 Nie wszyscy, ale młode pelikany, które złapały przynętę ;p

0

@LeoMessiah Magia dziennikarstwa.

2

Ach ci dziennikarze tier 3. "Barcelona złożyła ostatnio propozycję dla Leo Messiego." Jaką propozycje? Przecież chłop się godził na wszystko co Laporta mówił ;D
Przypominam, że jeszcze kilka godzin temu według dziennikarzy Leo rozważał pozwanie Laporta xDD

PS No chyba, że dostał propozycję pracy za biurkiem w Barcelonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Ghotti Widzę, że BI w formie. Dodał coś od siebie, wkleił fotki sprzed 4 lat ;D https://as.com/tikitakas/2017/09/08/portada/1504881892_815917.html

0

@ShinobiQWE Już szybciej ściągnęli by Ronaldo, który jest łączony z PSG od dawna. To dopiero byłby strzał w 10, Leo i Ronaldo w jednej drużynie

3

@DonAndrzejos Nikogo. W końcu będą mogli zarejestrować zawodników, którzy dołączyli do nas tego lata ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@BorzyKrzys WUC przyjeżdża MONKE

1

@Commandement Szybciej Mbappe odejdzie do Realu, a Ronaldo przyjdzie do PSG, wtedy Leo mógłby z nim zagrać. Szczególnie, że już wiele razy mówiło się o transferze Portugalczyka do paryżan

2

Riki siki .

2

Kurła, Tiktoker na boisku.

2

@klopx Nie, to po prostu za bycie pijawą.

6

W przypadku gola samobójczego Umtitiego kibice będą klaskać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Umtiti, i jego ostatnia szansa na dobry mecz. Może ktoś sobie o nim przypomni i kupi xD

4

Wielki Brajtłajt już z golem, a ten cały Messi? Dalej na bezrobociu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?