4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz Życie staje się wtedy lepsze. Polecam.
0
@Commandement Oby wybrał P$G :)
2
@Fenyx Ale będzie piłeczka chodziła.
0
Jeszcze trochę i jakiś Szejk przejmie ten klub..
7
A ludzie liczyli na to, że Lapcio ściągnie Haalanda ;D
0
Czyli Aguero również nie będzie mógł zostać zarejestrowany, skoro nawet bez Leo nie spełniamy wymagań finansowego fair Play?! xD
1
@notrac Laporta pewnie myślał, że uda mu się pozbyć zbędnych piłkarzy. Pomylił się..
1
@LuisSalvano Znowu nie trafiłeś ze swoim teoriami spiskowymi Salvano ;D
0
@zeko0 Nie ma szans.
0
Już można zacząć akcje #laportaout ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Emhyr "Okej, nagrałeś? Ile favsów wleciało?
Edit. Czekaj, czekaj to nie jest David Valdearenas? Ten chłop od Neymara xD
Wiedziałem xD
1
Brakuje jeszcze, żeby Ronaldo dołączył do PSG i grał z Messim, przecież to załamie czasoprzestrzeń xD
0
@Matelel Kto bogatemu zabroni? Na pewno nie UEFA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Encore O której ma być ta konfa?
0
Komentarz usunięty
0
@Breakdrowser No nie? NIech szybciej wybiera ten nowy klub, bo nie wiem komu kibicować w następnym sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty
0
@neymarjr_143 Ani troche byczku, patrząc na twój nick i na to, że w ulubionych zawodnikach na profilu masz Neymara i Mbappe, a zabrakło w twoim serduszku pana Leo ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@neymarjr_143 A juz myślałem, że odejście Neymara był twoim najsmutniejszym dniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@John_Doe PSG. Te wrzutki Leo na Mbappe byłyby zabójcze, ale by to chodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@AntekGriezmann No dokończ, cwaniaczku.
1
@AntekGriezmann Abidal to sam był w szoku ;D
0
@Pawel13sz Nie mają co robić po nocach? Nadgodziny będą liczone.
0
@AntekGriezmann "No szkoda w ch.. coś jeszcze, bo spieszę się na samolot do Paryża" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Encore Chłop nie jest nigdzie zakontraktowany i klub mówi, że nie będzie kontynuował kariery w Barcelonie. To chyba oczywiste, że kluby będą się do niego zgłaszać i to nie tylko PSG :P
Zapewne Man City również wysłał swój list miłosny do Leo :D
1
@joan laporta No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie?
0
@tomek8756 Przecież masz oficjalny komunikat od klubu. Dosyć wiarygodne źródło nie uważasz? ;D
0
@grejtxkrzychu Ta, bo dostałem łącznie 4 kody.
0
@Kamiloza91 Jaki komunikat? Podrzuć linka jak możesz, bo chyba mnie coś ominęło.