1

@Patrykl145 Jak ostatnio tak pisali, to nagle zaliczył asystę, więc proszę o usunięcie komentarza.

1

Żeby ten Walker się zaraz nie rozbił. Tak szybko biega.

1

Ryż się rozgotował.

1

@Rielan Nie no, bez jaj. Kane gra dobry mecz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Jak Węgrzyn coś mówi to cały czas odnoszę wrażenie, że próbuje powstrzymać się od śmiechu

0

@tristan87 A co Ci się nie podoba? Przynajmniej nie łamią sobie nóg.

0

@ElTomas Ten kto zasłużył.

17

Sterling to czuję się jak ryba w wodzie w tym deszczu.

0

Rozgotowany ten Rice.

2

Włosi to pewnie myślą, że grają z własnym odbiciem. Tyle chłopa w polu karnym xD

1

Hy hy. Grażyna, ale jaja. Chłop ma na nazwisko Ryż

2

Anglicy nawet pogode sobie zamówili.

1

A co sobie będę żałować, piątaczek na Włochów po kursie 7.50 ;D

1

@IbrahimAfellay Czy Messi dzisiaj zakapturzył mnicha?

0

@barcelonaLM Rozpoczęcie meczu prawdopodobnie opóźnione

0

Liczę na Włochy, ale to jak się układa Euro pod Anglie każe mi myśleć, że to Anglicy wygrają..

7

xDD


0

@Kwiatek67 Powodzenia xD Teraz coraz więcej firm podnosi ceny swoich gier. Bethesda, 2k Games, Blizzard, Take Two (Rockstar) No i teraz najwidoczniej EA. I tak ceny gier (Triple-A) długo trzymały się 60 euro.

0

@ranger3120 Nie idzie mu tak źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@koksik2700 Pierwszy raz w internetach? ;D

8

40 fauli xD Copa Bandita.

2

Tite to chyba zaraz kałacha wyciągnie z tego garniaka.

0

Sprytny plan Thiago Silvy :)

3

Dani Alvis :) Prawie, że Elvis

2

Co ten komentator pierdzieli? XDD

1

Neymar? Co jest xDD

0

I cyk zmiana. Można dalej faulować xD

1

Ale garbusa ma na nosie Richarlison :)

0

Ale saneczki wleciały

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?