4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Patrykl145 Jak ostatnio tak pisali, to nagle zaliczył asystę, więc proszę o usunięcie komentarza.
1
Żeby ten Walker się zaraz nie rozbił. Tak szybko biega.
1
Ryż się rozgotował.
1
@Rielan Nie no, bez jaj. Kane gra dobry mecz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Jak Węgrzyn coś mówi to cały czas odnoszę wrażenie, że próbuje powstrzymać się od śmiechu
0
@tristan87 A co Ci się nie podoba? Przynajmniej nie łamią sobie nóg.
0
@ElTomas Ten kto zasłużył.
17
Sterling to czuję się jak ryba w wodzie w tym deszczu.
0
Rozgotowany ten Rice.
2
Włosi to pewnie myślą, że grają z własnym odbiciem. Tyle chłopa w polu karnym xD
1
Hy hy. Grażyna, ale jaja. Chłop ma na nazwisko Ryż
2
Anglicy nawet pogode sobie zamówili.
1
A co sobie będę żałować, piątaczek na Włochów po kursie 7.50 ;D
1
@IbrahimAfellay Czy Messi dzisiaj zakapturzył mnicha?
0
@barcelonaLM Rozpoczęcie meczu prawdopodobnie opóźnione
0
Liczę na Włochy, ale to jak się układa Euro pod Anglie każe mi myśleć, że to Anglicy wygrają..
7
xDD
0
@Kwiatek67 Powodzenia xD Teraz coraz więcej firm podnosi ceny swoich gier. Bethesda, 2k Games, Blizzard, Take Two (Rockstar) No i teraz najwidoczniej EA. I tak ceny gier (Triple-A) długo trzymały się 60 euro.
0
@ranger3120 Nie idzie mu tak źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@koksik2700 Pierwszy raz w internetach? ;D
8
40 fauli xD Copa Bandita.
2
Tite to chyba zaraz kałacha wyciągnie z tego garniaka.
0
Sprytny plan Thiago Silvy :)
3
Dani Alvis :) Prawie, że Elvis
2
Co ten komentator pierdzieli? XDD
1
Neymar? Co jest xDD
0
I cyk zmiana. Można dalej faulować xD
1
Ale garbusa ma na nosie Richarlison :)
0
Ale saneczki wleciały