4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Odcinkowy Jeszcze z rana czytałem na La Rambli, że od 10 lat. Zdecydujcie sie xD
0
Beka z Djokovica ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽
1
@Pawlak1992 Jak jest szansa na zdobycie złota to zawsze będzie niedosyt w przypadku srebra
1
@clyde Próbowałem już, nawet się udało, ale co z tego skoro za chwilę znowu się zlecą.
@SuperPatsonFCB a to już inna kwestia. Mieszkam w bloku na parterze i nad wejściem do klatki jest zadaszenie, gdzie urządzają sobie zebrania.
5
Gołębie.. jak ja ich nienawidzę. Od samego rana słuchać te ich zasrane gruchanie za oknem..
8
@Foro Lobika nad bramkarzem to ja już od wieków nie widziałem u Messiego :P
3
@LeoMessi1994 Rok 2021, użytkownicy La Rambli dalej nie wiedzą, że nie dostaną odpowiedzi od Moderacji.
Skorzystaj z pw.
1
@barcelonaLM Borek przechodzi do Ekipy Friza?
0
Jest coś wieczorem ciekawego do oglądania na IO?
1
@IronSanHybrid Obczaj sobie serial Ted Lasso. Świetna komedia o tym jak trener amerykańskiego futbolu zostaje trenerem drużyny piłkarskiej. Wciągnąłem cały sezon na raz.
0
@DonMatteo901 To oni jeszcze tego nie skończyli? :P
0
Jest coś dzisiaj w nocy wartego uwagi na IO?
2
@Songo91 Pozbyć się już są gotowi, ale znaleźć nowego LO już nie za bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Widzę, że ludzie na La Bambie nie potrafili trafić w "x" przy reklamie. To teraz zrobiono tak, że trzeba czekać, aż reklama się sama zamknie ;D
0
@Kz1234 Z siebie samego.
2
;D
https://x.com/tchncllytru/status/1419337154459799557
0
@sevs Aha. Nie wiedziałem, że można prowadzić tutaj pamiętnik na La Bambie ;D
0
Znalezienie streama to minuta roboty, jeżeli skorzysta się z Wujka Google. To nic trudnego. Wystarczy użyć dwóch magicznych słów. Jedno i drugie słowo zaczyna się na literke S. Powodzenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
O, dzisiaj gramy w piżamach.
3
@AntekGriezmann Tylko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
O, dzisiaj Barca gra. A to ciekawe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
41
Tak było..
https://x.com/majkel1999/status/1418887878734753798
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@masq O, teraz wygląda na 16 lat, ostatnio wyglądała na co najmniej 40 xD
1
Dla zainteresowanych,
6 miesięcy Apple TV+ za frajer dla posiadaczy PlayStation 5.
@IronSanHybrid
4
@19cukier48 EA to nic nie musi
1
@Messibestplayerintheworld Akurat te dwie części mają coś do siebie, że wraca się do nich od czasu do czasu :D
PS Dzisiaj o 19 prawdopodobnie pokażą gameplay z nowego BF'a na prezentacji EA.
0
@Messibestplayerintheworld Ciekawe czy zdechnie tak szybko jak Bf5 ;D
6
@PatrychoO Oczojebne :)