0

@Odcinkowy Jeszcze z rana czytałem na La Rambli, że od 10 lat. Zdecydujcie sie xD

0

Beka z Djokovica ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽

1

@Pawlak1992 Jak jest szansa na zdobycie złota to zawsze będzie niedosyt w przypadku srebra

1

@clyde Próbowałem już, nawet się udało, ale co z tego skoro za chwilę znowu się zlecą.
@SuperPatsonFCB a to już inna kwestia. Mieszkam w bloku na parterze i nad wejściem do klatki jest zadaszenie, gdzie urządzają sobie zebrania.

5

Gołębie.. jak ja ich nienawidzę. Od samego rana słuchać te ich zasrane gruchanie za oknem..

8

@Foro Lobika nad bramkarzem to ja już od wieków nie widziałem u Messiego :P

3

@LeoMessi1994 Rok 2021, użytkownicy La Rambli dalej nie wiedzą, że nie dostaną odpowiedzi od Moderacji.
Skorzystaj z pw.

1

@barcelonaLM Borek przechodzi do Ekipy Friza?

0

Jest coś wieczorem ciekawego do oglądania na IO?

1

@IronSanHybrid Obczaj sobie serial Ted Lasso. Świetna komedia o tym jak trener amerykańskiego futbolu zostaje trenerem drużyny piłkarskiej. Wciągnąłem cały sezon na raz.

0

@DonMatteo901 To oni jeszcze tego nie skończyli? :P

0

Jest coś dzisiaj w nocy wartego uwagi na IO?

2

@Songo91 Pozbyć się już są gotowi, ale znaleźć nowego LO już nie za bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Widzę, że ludzie na La Bambie nie potrafili trafić w "x" przy reklamie. To teraz zrobiono tak, że trzeba czekać, aż reklama się sama zamknie ;D

0

@Kz1234 Z siebie samego.

0

@sevs Aha. Nie wiedziałem, że można prowadzić tutaj pamiętnik na La Bambie ;D

0

Znalezienie streama to minuta roboty, jeżeli skorzysta się z Wujka Google. To nic trudnego. Wystarczy użyć dwóch magicznych słów. Jedno i drugie słowo zaczyna się na literke S. Powodzenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

O, dzisiaj gramy w piżamach.

3

@AntekGriezmann Tylko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

O, dzisiaj Barca gra. A to ciekawe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

41

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@masq O, teraz wygląda na 16 lat, ostatnio wyglądała na co najmniej 40 xD

1

Dla zainteresowanych,
6 miesięcy Apple TV+ za frajer dla posiadaczy PlayStation 5.
@IronSanHybrid

4

@19cukier48 EA to nic nie musi

1

@Messibestplayerintheworld Akurat te dwie części mają coś do siebie, że wraca się do nich od czasu do czasu :D
PS Dzisiaj o 19 prawdopodobnie pokażą gameplay z nowego BF'a na prezentacji EA.


0

@Messibestplayerintheworld Ciekawe czy zdechnie tak szybko jak Bf5 ;D

6

@PatrychoO Oczojebne :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?