0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dla zainteresowanych, Dzisiaj o 19 odbędzie się prezentacja EA na której pokażą nowego Battlefielda i Fife.


6

@icon3520 Chłop ma 24 lata, obleciał już 9 klubów, a to że strzelił hattricka drużynie z 3 ligi o niczym nie świadczy. Opchnie się go pewnie za rok.

3

@Jonyx Ta, i w meczu ligowym kiedy będzie trzeba wejść w drugiej połowie to nie będą potrafili ani wymienić kilku podań, ani poprawnie się ustawić. Same chęci nie wystarczą.

0

@ChampionLW No, a po co nam Messi z 3 ligowcem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@tomek8756 Tomek, ty to jesteś gość.

1

@tomek8756 Typowe komentarze na Facebooku, nic zaskakującego :P

2

@Herato Stanął w miejscu? W poprzednim sezonie nastrzelał 42 bramki. Nigdy tylu nie miał :p

1

@amanter Te koszulki PSG wyglądają na tyle przystępnie, że można byłoby chodzić w nich nawet na co dzień.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Encore Mimika twarzy dalej level drewno xD

1

@Foro Tak naprawdę jest na odwrót. Próbujesz sobie po prostu wmówić, że jest inaczej. Szczególnie jak zdarza się to coraz częściej. No cap.

0

@Colin94 Kto bogatemu zabroni.

0

@taris Zawsze się gdzieś znajdzie. Tylko trzeba dobrze poszukać.

0

@DonMatteo901 Do tego w klapkach ;D Pełna chillera.

0

@AmigoBlancos Aguero, daje mu miesiąc i się połamie. (Czego mu oczywiście nie życzę)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@donleo12 Kiedy odejdzie na wypożyczenie? Nie dowierzam.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@RosjaninBut Griezmann mógłby być naszym drugim Rakiticem.

3

@Bulls1938 Tak jak kolega wyżej pisze. Jak dziewczyna jest atrakcyjna to zawsze ktoś się znajdzie, żeby ją poderwać. Ja pracując w restauracji co chwilę widzę jak kelnerki są podrywane czy to przez barmanów czy klientów mimo, że są "zajęte" i różne sytuacje z tego wychodzą ;D

2

@FIJI A ja zagrałem Raków (po kursie 3.75), spodziewałem się meczu pułapki ;D
@escarabajo czysty win

1

@Deeespacito Mało sprecyzowane pytanie xD

0

@Robert1603 Chłop zagrał tyle co nic, w dodatku ma jeszcze rok kontraktu..

2

@JimMorrisonFCB A co to urlop, pierwsze słyszę!?

18

@Nano22 To wszystko leży w Twojej głowie. Musisz odrzucić wątpliwości - one nie są prawdziwe, to tylko echo Twojego lęku przed nieznanym, przed podjęciem decyzji, przed wykonaniem kroku. Nie daj się temu. Jesteś ponad to. Wiesz dobrze, że Twoja dusza to dusza wojownika, a Twoje dzikie serce rwie się do walki. Czujesz to. Tak naprawdę zawsze czułeś, więc na co czekasz? Aż rozbroi Cię starość i niedołężność? Czas ucieka.

0

@Rust_Cohle Nie można nazwać tego słabym trollem, jeżeli młode pelikany zostały złapane na haczyk ;D

2

Dzień 427 w oczekiwaniu na... Deszcz..

10

Jak ja nienawidzę lata. Najgorsza pora roku..

0

@Fenelon Messi is coming to PSG.

Ale by się nagle pojawiło fanów PSG na La Bambie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?