0

@sintesox Ale jaka szansa? Już od dawna wiadomo, że nie wypełni całego kontraktu. Chyba coś cię ominęło kolego :D

0

@sintesox Tylko, że on tych 5 lat raczej nie spędzi w Barcelonie ;p

6

@Jakchcesz My nie potrafimy wygrać, to przynajmniej wzmocnimy Atletico, żeby Real nie wygrał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Saul Saul Saul..

0

@kkbarca Ty myślisz, że oni skupiają się na sprzedaniu tylko tego biednego Griezmanna? W międzyczasie na pewno skupiają się również na sprzedaży pozostałych :p

3

@maniak33333 ale z początku grał słabo ;D

0

@Commandement Z tego co pamiętam to zawsze tak wyglądało w przypadku EA. Kiedy wychodziła nowa generacja konsol to najpierw oni dostawali gre na nowym silniku, dopiero później PC.

1

@Ojciec5tkidzieci Pewnie to jeden ze sposobów walki z oszustami. Raz mu zablokują konto to już drugi raz nie kupi gry, bo i tak nie odpali na tym samym komputerze.
@Commandement Ten kto nie posiada konsoli

2

Nieźle się tam EA bawi. Podobno FIfe 22 na PC będzie można zainstalować tylko na jednym komputerze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@neeed Maskotka drużyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@PatrychoO Jak to Bartra.

0

@koziar Nie w takim sensie xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

73

Zdjąć medal musze, bo się udusze.

5

Ale tam piecze dupcia w tym studiu xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

hahaahahhaha BECZUNIA

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Donnarumma to powinien bronić w okularach przeciwsłonecznych..

0

@clyde Ale w tobie nienawiści dzisiaj.

29

Sterling będzie powtarzał karnego dopóki nie trafi.

7

Oby tam Chiellini mocno przytulił Kane.

0

@Uukasz_93 Nie kracz xD

0

@IbrahimAfellay Ty to chyba jesteś jeszcze pijany po tym Copa America.

20

Anglicy już przygotowani.


3

Tom Cruise z jednej imprezy do drugiej xD
https://x.com/georgebainesm8/status/1414304723587502088

0

Euro Dogrywka 2020

0

@patry295 Przecież jakby tam wbiegało kilku to oni nie mieliby szans xD

1

Tego Sterlinga to strach się bać dotykać w polu karnym. Trzeba go odprowadzić wzrokiem licząc, że nie trafi bez symulki xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?