1

@333tricampeones333 Został Alba. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

13

Busquets to chyba grał role drzewa w szkolnym przedstawieniu ;D

2

@Jakchcesz A Busquets wjedzie z bani w Chielliniego

0

@Leooo Bo Hiszpanie by tak nie robili. Hipokryci xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szykuje się 3 dogrywka Hiszpanów (Portugalia v2)

0

@Oskar00 Fenomen? Skąd Ci się to wzięło? To typowy średniak.

0

@SinMistico W takim wypadku trener byłby zwolniony już następnego dnia :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@AntekGriezmann Lubie placki

8

0

Hahahahahahahah

3

Hiszpania jeszcze z 8 strzałów i może coś w końcu wpadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ale szef, co za*ebał!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Enrique odnośnie Simona:
"I ja mu wtedy mówię, będziesz moim Ter Stegenem."

1

@IronSanHybrid On cały turniej sabotuje. Jedyne co, to mu karne wyszły.

5

@Vebrol Liczę na porządne bombardowanie bramki Hiszpanów :)

2

@marcin62 Kurła panie, musze iść po lupę. Wzrok już nie ten co kiedyś.

9

@Songo91 Oby nie, tak jak zawsze byłem za Hiszpania, tak dzisiaj jestem za Włochami. Wystarczy, że w Barcelonie muszę oglądać te nudne klepanie..

0

@paweldunajecfcb Dla mnie to -2.5 gola. Hiszpania będzie klepała w środku pola, a Włosi będą latać od czasu do czasu z kontra. Nie zdziwię się jak będzie to już 3 dogrywka Hiszpanii.

6

@Transu96 Jedząc roztopione i ponownie zamrożone lody, można zarazić się salmonellą itp. Uważaj tam na siebie byczku.

1

@norbi77 U mnie było podobnie, tylko ja się odbiłem od gry już po 2 godzinach. Nie jestem w stanie określić co było z nią nie tak, ale normalnie usypiałem grając w to. Kolejny sandbox jak ich wiele. Jedyną ciekawą rzeczą, która mnie urzekła to nawigowanie do celu poprzez wiejący wiatr

0

@kuz A jak ma być porównywany bramkarz do napastnika.. Tutaj nigdy nie było logiki

5

To się nazywa szybka reakcja. Złodziej nie zdążył wycelować, a ta zaczęła już strzelać.

2

@ShinobiQWE Heh, dlatego na razie się nie szczepie. Poczekam, aż stworzą Super Mega Giga Kox szczepionkę.

0

@bartekvisca Później Laporta będzie łatał do Messiego z zapytaniem czy nie pożyczy stówki do pierwszego ;D

12

Zamiast pójść na wypożyczenie i pokazać, że coś potrafi to ten będzie siedział na ławie w Barcelonie. Faktycznie ambitny..

0

@Ghotti A to ciekawe, bo najmniejszy input lag jaki aktualnie jest dostepny w TV wynosi 9.93ms. Jesteś z przyszłości? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?