4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@333tricampeones333 Został Alba. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
13
Busquets to chyba grał role drzewa w szkolnym przedstawieniu ;D
2
@Jakchcesz A Busquets wjedzie z bani w Chielliniego
0
@Leooo Bo Hiszpanie by tak nie robili. Hipokryci xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Szykuje się 3 dogrywka Hiszpanów (Portugalia v2)
0
@Oskar00 Fenomen? Skąd Ci się to wzięło? To typowy średniak.
0
@SinMistico W takim wypadku trener byłby zwolniony już następnego dnia :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@AntekGriezmann Lubie placki
8
Mancini w trakcie przerwy
https://x.com/ViDyingStar/status/1412499246717313031
0
Hahahahahahahah
3
Hiszpania jeszcze z 8 strzałów i może coś w końcu wpadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ale szef, co za*ebał!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Enrique odnośnie Simona:
"I ja mu wtedy mówię, będziesz moim Ter Stegenem."
1
@IronSanHybrid On cały turniej sabotuje. Jedyne co, to mu karne wyszły.
5
@Vebrol Liczę na porządne bombardowanie bramki Hiszpanów :)
2
@marcin62 Kurła panie, musze iść po lupę. Wzrok już nie ten co kiedyś.
9
@Songo91 Oby nie, tak jak zawsze byłem za Hiszpania, tak dzisiaj jestem za Włochami. Wystarczy, że w Barcelonie muszę oglądać te nudne klepanie..
0
@paweldunajecfcb Dla mnie to -2.5 gola. Hiszpania będzie klepała w środku pola, a Włosi będą latać od czasu do czasu z kontra. Nie zdziwię się jak będzie to już 3 dogrywka Hiszpanii.
6
@Transu96 Jedząc roztopione i ponownie zamrożone lody, można zarazić się salmonellą itp. Uważaj tam na siebie byczku.
1
@norbi77 U mnie było podobnie, tylko ja się odbiłem od gry już po 2 godzinach. Nie jestem w stanie określić co było z nią nie tak, ale normalnie usypiałem grając w to. Kolejny sandbox jak ich wiele. Jedyną ciekawą rzeczą, która mnie urzekła to nawigowanie do celu poprzez wiejący wiatr
0
@kuz A jak ma być porównywany bramkarz do napastnika.. Tutaj nigdy nie było logiki
5
To się nazywa szybka reakcja. Złodziej nie zdążył wycelować, a ta zaczęła już strzelać.
2
@ShinobiQWE Heh, dlatego na razie się nie szczepie. Poczekam, aż stworzą Super Mega Giga Kox szczepionkę.
0
@bartekvisca Później Laporta będzie łatał do Messiego z zapytaniem czy nie pożyczy stówki do pierwszego ;D
12
Zamiast pójść na wypożyczenie i pokazać, że coś potrafi to ten będzie siedział na ławie w Barcelonie. Faktycznie ambitny..
0
@Ghotti A to ciekawe, bo najmniejszy input lag jaki aktualnie jest dostepny w TV wynosi 9.93ms. Jesteś z przyszłości? ( ͡° ͜ʖ ͡°)