2

@FafitFCB Spania nigdy za mało.

1

@Kgorecki2500 Jeden przesiedzi całe życie w fotelu, a drugi będzie uprawiał Buildering. Każdy niech robi to co lubi.

0

@Kondziubarca Na faworytów, i tak przez całe Euro. Większość meczów wchodzi :D

1

@Sulimo Nikt mu nie zapłaci nawet połowy tego co zarabia w Barcelonie. Ja mu się nie dziwię, że chce zostać. Podziękować byłemu zarządowi, który postanowił przedłużyć umowę o 5 lat xD

0

Nie można było tak grać od początku..

0

Na karnych się skończy :)

0

No i ez .

1

@AntekGriezmann To chyba inny mecz oglądamy, bo jedni i drudzy grają kupe. Niedokładność lvl 99

4

Co oni odwalają xD Włosi chyba na kacu grają.

0

Czy w przypadku remisu dwie drużyny odpadają? :)

0

@Worny Jaki Kurła West Ham. Wielki Nazario zostaje w Barcelonie

0

Dania co się rozkręciła :D

1

Wielki Duńczyk dzisiaj z brameczką

1

@Mario96w Pająk i wąż.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@taris Panie, tylko spać przy takich dźwiękach :) No chyba, że ci gałąź w okno stuka xD

0

To niezłe te prognozy pogody. Jeszcze z rana pokazywano, że ma padać przez kolejne 2 dni. Popadało godzinę i to na tyle xD

4

@masq Już zacząłeś się pytać o adres tych ulic, więc wiesz, co raz bliżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

56

@masq Byku, wystarczy wyjść na miasto. Co druga szczupła blondynka będzie wyglądała podobnie ;D Mogę dać ci namiary na moją siostrę, która wygląda tak samo
PS Ty nie masz żony? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Barca1992 U mnie wreszcie trafili z tym alertem, cały dzień pada :D

0

@sebasek99 Że chciało ci się to pisać byczku :D

1

Chyba doszedł przelew od Bońka.

6

Oho, zaczęło się strzelanie w kibiców XD

5

a wystarczyło nie tracić bramek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

Znowu przerwa na szluga..

6

Słowacja spuchła. Szkoda, że dopiero z Hiszpanami ;D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Laga do Lewego, rzuć mu kolego..

6

Wystarczyło dać lage na Roberta.

1

@fart https://www.transfermarkt.pl/robin-olsen/profil/spieler/75458 Zjedź sobie niżej i masz wymowe. Jak tłumaczysz na Polski czy Angielski to oczywiste, że ci przetłumaczy na Olsen :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?