4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FafitFCB Spania nigdy za mało.
1
@Kgorecki2500 Jeden przesiedzi całe życie w fotelu, a drugi będzie uprawiał Buildering. Każdy niech robi to co lubi.
0
@Kondziubarca Na faworytów, i tak przez całe Euro. Większość meczów wchodzi :D
1
@Sulimo Nikt mu nie zapłaci nawet połowy tego co zarabia w Barcelonie. Ja mu się nie dziwię, że chce zostać. Podziękować byłemu zarządowi, który postanowił przedłużyć umowę o 5 lat xD
0
Nie można było tak grać od początku..
0
Na karnych się skończy :)
0
No i ez .
1
@AntekGriezmann To chyba inny mecz oglądamy, bo jedni i drudzy grają kupe. Niedokładność lvl 99
4
Co oni odwalają xD Włosi chyba na kacu grają.
0
Czy w przypadku remisu dwie drużyny odpadają? :)
0
@Worny Jaki Kurła West Ham. Wielki Nazario zostaje w Barcelonie
0
Dania co się rozkręciła :D
1
Wielki Duńczyk dzisiaj z brameczką
1
@Mario96w Pająk i wąż.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@taris Panie, tylko spać przy takich dźwiękach :) No chyba, że ci gałąź w okno stuka xD
0
To niezłe te prognozy pogody. Jeszcze z rana pokazywano, że ma padać przez kolejne 2 dni. Popadało godzinę i to na tyle xD
4
@masq Już zacząłeś się pytać o adres tych ulic, więc wiesz, co raz bliżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
56
@masq Byku, wystarczy wyjść na miasto. Co druga szczupła blondynka będzie wyglądała podobnie ;D Mogę dać ci namiary na moją siostrę, która wygląda tak samo
PS Ty nie masz żony? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Barca1992 U mnie wreszcie trafili z tym alertem, cały dzień pada :D
0
@sebasek99 Że chciało ci się to pisać byczku :D
1
Chyba doszedł przelew od Bońka.
6
Oho, zaczęło się strzelanie w kibiców XD
5
a wystarczyło nie tracić bramek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Znowu przerwa na szluga..
6
Słowacja spuchła. Szkoda, że dopiero z Hiszpanami ;D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Laga do Lewego, rzuć mu kolego..
6
Wystarczyło dać lage na Roberta.
1
@fart https://www.transfermarkt.pl/robin-olsen/profil/spieler/75458 Zjedź sobie niżej i masz wymowe. Jak tłumaczysz na Polski czy Angielski to oczywiste, że ci przetłumaczy na Olsen :D