0

@BXOD Ta, jak zjedziesz niżej to masz czytaną wymowe. https://www.transfermarkt.pl/robin-olsen/profil/spieler/75458

8

xD


0

Doprawdy, majestatyczna wrzutka panie Jóźwiak.

0

@Chaoss Prowadzą 1:0, niczego więcej im nie trzeba. Wyjebka.

3

Robert chce już sobie na wakacje wylecieć, a oni mu prują dupę jakimś meczem.

1

Iksde. Co tu więcej napisać.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Robert zapomniał pod którym przyciskiem miał sprinta..

0

Glik już wygląda jakby miał zejść zaraz xD

4

@Kengo Powiedzenie Krychowiakowi, że muszą walczyć o każdą piłkę to jak proszenie o przegranie meczu ;D

3

Krychowiak 3 faule po kursie 2.37. Polecam serdecznie.

0

@Hasszz Co ma do tego trener, jeżeli on nie ma z kim grać xD Za Valverde również chciał odejść.

0

Oby bez Krychowiaka. To może postawie jakieś grosze na Polaków xD

0

@Kubox Są różne sposoby, żeby wywołać świadome sny. Ja korzystałem ze sposobu, gdzie zaraz po przebudzeniu zapisywałem co mi się śniło i po kilku snach próbowałem znaleźć wspólną rzecz, którą często widziałem w swoich snach, w moim przypadku był to telefon na którego często patrzyłem. Z początku było trudno, bo mi się kompletnie nic nie śniło. To też był jeden z powodów, dlaczego chciałem spróbować świadomych snów, żeby cokolwiek z nich pamiętać, z początku nawet nie chodziło mi o ich kontrole.

0

@Janas11224 Mi zdarzyło się kilka razy jak kiedyś bawiłem się w świadome sny. Niektórzy to nawet celowo wprowadzają się w stan paraliżu sennego, bo podobno sprawia im to przyjemność :d Gwałtowne wdechy i wydechy powinny ułatwić ci wybudzenie się :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Kurła, oczy mnie się pocą. Wyłącz panie te Słońce.

0

Nazario uspokaja kibiców. Szef.

2

Bramkarz Ruskich co na szczupaka poleciał xD

2

@dawo17 A jaka to była na nim presja? To bardziej on wywierał na Barce niż Barca na niego ;D

1

@messi564 Ja musiałem do przychodni latać.

0

@BARCA1899Messi UEFA zamierza w najbliższym czasie zrezygnować z Finansowego Fair Play, więc szejk tam nieźle działa.

0

@koksik2700 To by tylko zmniejszyło atrakcyjność ligi. Założenie miało być takie, że grają najpopularniejsze/najlepsze kluby. Dajmy na to, że taki Arsenal spada z ligi, a wchodzi Atalanta. Ludzie mieliby w pupie tą całą Atalante, a w szczególności ci młodsi odbiorcy. Arsenal ma większy fanbase, czyli większa oglądalność, większa gaża.

31

0

@jeyx77x Włosi wygrają.

1

Zaraz mi łeb rozsadzi ta reklama Euro..

0

@alexis21 Turcja gol.
Włochy Walia +2.5 gola

0

Żeby was jeszcze bardziej pocieszyć to Wielki Krychowiak wraca do składu w następnym meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

I nie można było tak zagrać ze Słowacją..

0

No kretyn.. Karny jak nic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?