4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BXOD Ta, jak zjedziesz niżej to masz czytaną wymowe. https://www.transfermarkt.pl/robin-olsen/profil/spieler/75458
8
xD
0
Doprawdy, majestatyczna wrzutka panie Jóźwiak.
0
@Chaoss Prowadzą 1:0, niczego więcej im nie trzeba. Wyjebka.
3
Robert chce już sobie na wakacje wylecieć, a oni mu prują dupę jakimś meczem.
1
Iksde. Co tu więcej napisać.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Robert zapomniał pod którym przyciskiem miał sprinta..
0
Glik już wygląda jakby miał zejść zaraz xD
4
@Kengo Powiedzenie Krychowiakowi, że muszą walczyć o każdą piłkę to jak proszenie o przegranie meczu ;D
3
Krychowiak 3 faule po kursie 2.37. Polecam serdecznie.
0
@Hasszz Co ma do tego trener, jeżeli on nie ma z kim grać xD Za Valverde również chciał odejść.
0
Oby bez Krychowiaka. To może postawie jakieś grosze na Polaków xD
0
@Kubox Są różne sposoby, żeby wywołać świadome sny. Ja korzystałem ze sposobu, gdzie zaraz po przebudzeniu zapisywałem co mi się śniło i po kilku snach próbowałem znaleźć wspólną rzecz, którą często widziałem w swoich snach, w moim przypadku był to telefon na którego często patrzyłem. Z początku było trudno, bo mi się kompletnie nic nie śniło. To też był jeden z powodów, dlaczego chciałem spróbować świadomych snów, żeby cokolwiek z nich pamiętać, z początku nawet nie chodziło mi o ich kontrole.
0
@Janas11224 Mi zdarzyło się kilka razy jak kiedyś bawiłem się w świadome sny. Niektórzy to nawet celowo wprowadzają się w stan paraliżu sennego, bo podobno sprawia im to przyjemność :d Gwałtowne wdechy i wydechy powinny ułatwić ci wybudzenie się :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Kurła, oczy mnie się pocą. Wyłącz panie te Słońce.
0
Nazario uspokaja kibiców. Szef.
2
Bramkarz Ruskich co na szczupaka poleciał xD
2
@dawo17 A jaka to była na nim presja? To bardziej on wywierał na Barce niż Barca na niego ;D
1
@messi564 Ja musiałem do przychodni latać.
0
@BARCA1899Messi UEFA zamierza w najbliższym czasie zrezygnować z Finansowego Fair Play, więc szejk tam nieźle działa.
0
@koksik2700 To by tylko zmniejszyło atrakcyjność ligi. Założenie miało być takie, że grają najpopularniejsze/najlepsze kluby. Dajmy na to, że taki Arsenal spada z ligi, a wchodzi Atalanta. Ludzie mieliby w pupie tą całą Atalante, a w szczególności ci młodsi odbiorcy. Arsenal ma większy fanbase, czyli większa oglądalność, większa gaża.
31
@derlysy1979 Hej, coś zgubiłeś
https://x.com/AdrianoItalian0/status/1406667902363787264
0
@jeyx77x Włosi wygrają.
1
Zaraz mi łeb rozsadzi ta reklama Euro..
0
@alexis21 Turcja gol.
Włochy Walia +2.5 gola
0
Żeby was jeszcze bardziej pocieszyć to Wielki Krychowiak wraca do składu w następnym meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
I nie można było tak zagrać ze Słowacją..
0
No kretyn.. Karny jak nic