1

Dla mnie Włosi wygrają to Euro.

1

@Ojciec5tkidzieci Łykasz wszystko jak młody pelikan ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak ci powiem, że jestem kobietą to też mi uwierzysz?

5

@AmigoBlancos i tak miało to wyglądać. To ty masz być tym głupszym, a oni ekspertami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@karolp1593 To chyba te lepsze dni ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Yilmaz gol po kursie 3.30 wejdzie jak w masełko.

0

@Wilczeq Turcja Walia to mecz pułapka. Ja bym poleciał w +1.5 gola (1.50 kurs)

2

No i ez. Kolejny kuponik wchodzi. Łatwe do obstawiania są co poniektóre mecze na ME.

2

@Songo91 A co w tym dziwnego? To było do przewidzenia. Z Danią im się poszczęściło.

0

To niezły ten Windows 11, praktycznie niczym się nie różni od W10, jakby nakładki nie można było zrobić ;D

2

@skubi99 Czy tego chcesz czy nie, sprzeda się to lepiej niż ostatnie koszulki, bo jest inne. Tak jak to było z koszulka w poziome pasy, w kratę i teraz to.

2

@VandaI Ja również. Takie mocarne 0-0.

1

@Mario96w Jedno z najgorszych energetyków jakie piłem :)

2

@Mario96w WUC się dusić MONKE

2

@Janas11224 Dobrze, że wychodzi w gamepassie. Za 4 ziko się ogra, bo za pełną cene mi się nie opłaca, znowu wynudze się po 5 godzinach jak w FH3 :D

1

La Rambla po wylewie czy o co chodzi? Ta akcja z Colką była wczoraj, napisano kilka postów i był spokój, a dzisiaj nagle spam na ten temat xD

0

@mariosss20 Rosja.

0

Liczę na ośmieszenie Neuera jakoś zawsze poprawia mi to humor jak coś spartoli :D

5

No i pyk, Wielki Krysztiano. La Rambla już w poszukiwaniu maści na ból pupy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@koziar A to ciekawe, bo jest 7-9 w faulach, więc nie każdą ;p

1

Może ktoś kurła w końcu strzelić, bo mnie już nosi :)

0

@Katalończyk 99 Nie mówie, że to nie boli. Tylko komicznie dla mnie to wygląda. Taki głupi humor.

3

Zawsze mnie bawią te plaski w twarz, po czym chłop się za nią łapie i upada krzycząc w niebiosa.

2

@Janas11224 Młodziaki to kupią, już teraz w komentarzach na twitterze pojawiają się komentarze, że są super itd. Jest cool i inaczej, wyróżniają się na tle pozostałych i to wystarczy.

5

@fart A ja wam mówię, że jedni i drudzy spuchną i nikt nie strzeli :)

1

@amanter Mogło być gorzej.

1

Krysztiano to musi się Colki napić w trakcie przerwy.

0

@Mr8lack Rzut monetą. Francja.

1

Argentyna w drugiej połowie gra w strojach Chile? (° ͜ʖ °)

2

@Encore "Dziś", on wiecznie jest oporny. Jakim cudem on nastrzelał 17 bramek to nie wiem ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?