4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dla mnie Włosi wygrają to Euro.
1
@Ojciec5tkidzieci Łykasz wszystko jak młody pelikan ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak ci powiem, że jestem kobietą to też mi uwierzysz?
5
@AmigoBlancos i tak miało to wyglądać. To ty masz być tym głupszym, a oni ekspertami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@karolp1593 To chyba te lepsze dni ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Yilmaz gol po kursie 3.30 wejdzie jak w masełko.
0
@Wilczeq Turcja Walia to mecz pułapka. Ja bym poleciał w +1.5 gola (1.50 kurs)
2
No i ez. Kolejny kuponik wchodzi. Łatwe do obstawiania są co poniektóre mecze na ME.
2
@Songo91 A co w tym dziwnego? To było do przewidzenia. Z Danią im się poszczęściło.
0
To niezły ten Windows 11, praktycznie niczym się nie różni od W10, jakby nakładki nie można było zrobić ;D
2
@skubi99 Czy tego chcesz czy nie, sprzeda się to lepiej niż ostatnie koszulki, bo jest inne. Tak jak to było z koszulka w poziome pasy, w kratę i teraz to.
2
@VandaI Ja również. Takie mocarne 0-0.
1
@Mario96w Jedno z najgorszych energetyków jakie piłem :)
2
@Mario96w WUC się dusić MONKE
2
@Janas11224 Dobrze, że wychodzi w gamepassie. Za 4 ziko się ogra, bo za pełną cene mi się nie opłaca, znowu wynudze się po 5 godzinach jak w FH3 :D
1
La Rambla po wylewie czy o co chodzi? Ta akcja z Colką była wczoraj, napisano kilka postów i był spokój, a dzisiaj nagle spam na ten temat xD
0
@mariosss20 Rosja.
0
Liczę na ośmieszenie Neuera jakoś zawsze poprawia mi to humor jak coś spartoli :D
5
No i pyk, Wielki Krysztiano. La Rambla już w poszukiwaniu maści na ból pupy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@koziar A to ciekawe, bo jest 7-9 w faulach, więc nie każdą ;p
1
Może ktoś kurła w końcu strzelić, bo mnie już nosi :)
0
@Katalończyk 99 Nie mówie, że to nie boli. Tylko komicznie dla mnie to wygląda. Taki głupi humor.
3
Zawsze mnie bawią te plaski w twarz, po czym chłop się za nią łapie i upada krzycząc w niebiosa.
2
@Janas11224 Młodziaki to kupią, już teraz w komentarzach na twitterze pojawiają się komentarze, że są super itd. Jest cool i inaczej, wyróżniają się na tle pozostałych i to wystarczy.
5
@fart A ja wam mówię, że jedni i drudzy spuchną i nikt nie strzeli :)
1
@amanter Mogło być gorzej.
1
Krysztiano to musi się Colki napić w trakcie przerwy.
0
@Mr8lack Rzut monetą. Francja.
1
Argentyna w drugiej połowie gra w strojach Chile? (° ͜ʖ °)
2
@Encore "Dziś", on wiecznie jest oporny. Jakim cudem on nastrzelał 17 bramek to nie wiem ;D