4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LeoMessi1994 Dla mnie większość azjatek to kopiuj-wklej, ale znajdą się czasami jakieś sztosiwa ;D
1
@Emhyr Podesłałem na pw, jedną stronkę.
0
@Homeopata8989 Meh, są o wiele lepsze strony, gdzie oferują po 40 linków na jeden mecz.
1
@Chakalaka Pringlesy pieczona wołowina i musztarda to najlepszy $hit jaki jadłem (jeżeli chodzi o chipsy)
6
@MesQueUnClub96 ilość > jakość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Jak to jest z promocjami w Media Expert. Jeżeli gra jest przeceniona w sklepie internetowym to jak pójdą do sklepu stacjonarnego to również będzie przeceniona czy to się tyczy tylko zakupu przez sklep internetowy?
3
@AmigoBlancos ah shit here we go again. Powrót Casillasa nie mają w planach? :D
3
@gumaz @VamosRakieta bo BI i tak wyłapie pierwszy bana. Zawsze to tak się kończy jak wchodzi w jakaś dyskusje xDD
1
Tyle lat poświęcenia Leo, żeby sprowadzić Aguero. Zobaczymy co z tego wyjdzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@D10SLEO "Jak będzie zdrowy". Słyszę to za każdym razem :D O tyle dobrze, że przychodzi za frajer i jego przyjście podbuduje morale Leo.
0
@D10SLEO Czyli znowu lecimy na półśrodkach. Szykuje się powtórka z poprzedniego sezonu :)
0
Aguero .
1
@Ghazul3293 Barwnik do ubrań czarnych, w Rossmannie znajdziesz.
2
@KacperVEB W Juve, to chyba oczywiste. Najlepsza możliwa decyzja.
0
Jestem pewien, że wielu afrykańskich szamanów nie pozwoli w przyszłości wygrać Guardioli Ligi Mistrzów. To będzie jego afrykańskie przekleństwo. Życie pokaże, czy mam rację, czy nie - dodał ówczesny agent Toure.
0
@Pawlak1992 1< 2
0
@Kondziubarca #ad Masz w uj siana, a nie jesteś w stanie wygrać ligi krajowej. Zgłoś się do Pepa.
Trener jednego stylu gry, bez planu B, jak coś nie wychodzi..
2
Dawaj do ligi tureckiej Guardiola, zawsze to nowa liga do zdobycia xD
1
Hehe, beka z Guardioli xD
14
@xVENUMx przegra, wiemy.
7
Wuc muwić Czelsi
3
@MesQueUnClub96 Do własnej bramki, co najwyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ale Chelsea zostanie dzisiaj zezłomowane, jakoś inaczej tego nie widzę.
2
@Comentateiro :O
3
@Pewex To pojechałeś z tym Horizonem xD
0
@itmustbejoke Jak się zareklamował na La Bombie to i followersy wzrosły ;d
0
@Khardan Przecież to jakiś giga troll. 50k ludzi oglądało jakiegoś mało znanego chłopa. Ewidentnie chciał się wybić na Stanowskim swoją głupotą i mu to wyszło. Twitter zapłoną :)
0
@masq Donnarumma nie będzie siedział na ławce, a tym bardziej Ter Stegen. Romano musi bardziej wytężyć mózg, bo mu bajeczki nie wychodzą xD
0
@Michael24 Ale co? Kto lepszy, kto gorszy? Czy o co się rozchodzi? xD