1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LeoMessi1994 Dla mnie większość azjatek to kopiuj-wklej, ale znajdą się czasami jakieś sztosiwa ;D

1

@Emhyr Podesłałem na pw, jedną stronkę.

0

@Homeopata8989 Meh, są o wiele lepsze strony, gdzie oferują po 40 linków na jeden mecz.

1

@Chakalaka Pringlesy pieczona wołowina i musztarda to najlepszy $hit jaki jadłem (jeżeli chodzi o chipsy)

6

@MesQueUnClub96 ilość > jakość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Jak to jest z promocjami w Media Expert. Jeżeli gra jest przeceniona w sklepie internetowym to jak pójdą do sklepu stacjonarnego to również będzie przeceniona czy to się tyczy tylko zakupu przez sklep internetowy?

3

@AmigoBlancos ah shit here we go again. Powrót Casillasa nie mają w planach? :D

3

@gumaz @VamosRakieta bo BI i tak wyłapie pierwszy bana. Zawsze to tak się kończy jak wchodzi w jakaś dyskusje xDD

1

Tyle lat poświęcenia Leo, żeby sprowadzić Aguero. Zobaczymy co z tego wyjdzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@D10SLEO "Jak będzie zdrowy". Słyszę to za każdym razem :D O tyle dobrze, że przychodzi za frajer i jego przyjście podbuduje morale Leo.

0

@D10SLEO Czyli znowu lecimy na półśrodkach. Szykuje się powtórka z poprzedniego sezonu :)

0

Aguero .

1

@Ghazul3293 Barwnik do ubrań czarnych, w Rossmannie znajdziesz.

2

@KacperVEB W Juve, to chyba oczywiste. Najlepsza możliwa decyzja.

0

Jestem pewien, że wielu afrykańskich szamanów nie pozwoli w przyszłości wygrać Guardioli Ligi Mistrzów. To będzie jego afrykańskie przekleństwo. Życie pokaże, czy mam rację, czy nie - dodał ówczesny agent Toure.

0

0

@Kondziubarca #ad Masz w uj siana, a nie jesteś w stanie wygrać ligi krajowej. Zgłoś się do Pepa.
Trener jednego stylu gry, bez planu B, jak coś nie wychodzi..

2

Dawaj do ligi tureckiej Guardiola, zawsze to nowa liga do zdobycia xD

1

Hehe, beka z Guardioli xD

14

@xVENUMx przegra, wiemy.

7

Wuc muwić Czelsi


3

@MesQueUnClub96 Do własnej bramki, co najwyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ale Chelsea zostanie dzisiaj zezłomowane, jakoś inaczej tego nie widzę.

2

3

@Pewex To pojechałeś z tym Horizonem xD

0

@itmustbejoke Jak się zareklamował na La Bombie to i followersy wzrosły ;d

0

@Khardan Przecież to jakiś giga troll. 50k ludzi oglądało jakiegoś mało znanego chłopa. Ewidentnie chciał się wybić na Stanowskim swoją głupotą i mu to wyszło. Twitter zapłoną :)

0

@masq Donnarumma nie będzie siedział na ławce, a tym bardziej Ter Stegen. Romano musi bardziej wytężyć mózg, bo mu bajeczki nie wychodzą xD

0

@Michael24 Ale co? Kto lepszy, kto gorszy? Czy o co się rozchodzi? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?