0

@myscooter Ta, ta xD Guardiola to przypadek raz na tysiąc. Już szybciej uwierzę, że skończymy w LE ;D Zaraz pojawią się wygórowane oczekiwania i będzie jeden Wielki płacz. Ciekawe kto później za Xaviego, jeżeli nie wypali. Przecież to on przez wielu był uważany za następce Guardioli. Tak samo jak wielu piłkarzy miało być drugim Messim. Chyba zamkniemy klub.

4

@Emhyr Nowa era to miała już wystartować po przyjściu Laporta, gdzie mieliśmy wygrać wszystko w obecnym sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

No i dupa. Milan chyba preferuje LE.

4

Hej, ale nie spadliśmy z ligi. Trzeba się cieszyć, nie każdy zespół jest w stanie tego dokonać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Zachciało się Trinkalo, Pucza i Pjanica to teraz macie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Dobrze, że Sevilla dostała w papę, bo byśmy skończyli na 4 miejscu ;D

1

@Cwaniak4 W obecnym sezonie kibice Barcy puszczają się na lewo i prawo ;D

0

@ObiektywnyKibic121 Próbuje zrozumieć tok myślenia Koemana :p A Pjanic i Puig jest poza jego listą

0

@horang Teraz każdy remis, porażka może go wyrzucić z klubu. Żadna niespodzianka

3

Kiedy ona potrzebuje trochę przestrzeni
https://x.com/HumansNoContext/status/1393828865080971267

0

@Criss18Barca Zauważyłem ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Można gdzieś zobaczyć walkę kasjo? Na yt pełno syfu i trudno czegoś się doszukać.

1

Coś mam przeczucie, że jak Juve utknie w LE to Ronaldo zwieje do PSG

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pawel13sz A będzie walczył o skład z Roberto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@jakub1906 Ta wylało mi się na spodnie. To chyba ten słynny wylew obrońców Barcelony.

0

@Borneo No i tak będzie. Nie zmusisz wszystkich. Szczególnie jak wprowadzą coroczne szczepienia to coraz więcej osób będzie rezygnować z niego. Ja nic nie mam do tych szczepień, po prostu za dużo z tym zachodu. Jak napotkam jakieś problemy z braku szczepienia może wtedy się zastanowię.

0

@AmigoBlancos A ja sobie grzecznie poczekam, jak na 2 dawkach ma się to nie skończyć to niech się pucują. Jeszcze mi brakuje corocznego szczepienia..

0

@Messibestplayerintheworld A co miał skakać z radości? Coś takiego to i ja mogłem wywróżyć z fusów ;D

Messi był zły po remisie z Levante [Adrianek z La Rambli]

1

@Mizander Live może nie zagrać nawet w LE, Totki depczą im po piętach. Muszą to wygrać

2

@Kwasiak98 Nie, i on też by nie chciał :)

0

Komentarz usunięty

2

@tristan87 Gdzie ty widzisz w tym wydupcone ego, bo nie rozumiem? Chłopy mają najdroższy/najlepszy skład w Ligue 1 i to przewalili.. w lidze farmerów.

3

@matirix20 Gmail, jedyny słuszny wybór.

0

Orientuje się ktoś jak mogę zmienić główny język konta na Twitterze, żeby nie wyświetlały się Polskie posty itp.

0

@Joe_Pesci Już widzę jak pozbywają się gościa dla którego pewnie większość ludzi kupiła PPV ;D Jest tępy i robi dymy, to się liczy w tym Fame MMa.

0

@PatrychoO Bez transferów będziemy oglądać powtórkę z poprzedniego sezonu. Żaden trener tego syfu nie naprawi. Banda piłkarzy bez motywacji i koncentracji, gdzie na każdym kroku czai się wylew, któregoś z piłkarzy.

4

@BigVu To spójrz na 41 letniego Pirlo i jego potężny Juventus i sobie odpowiedz ;D

0

@Danchos A co to?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?