4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colin94 Pic or didnt happen
5
I po co nam ten Aguero jak tam piłka nawet do niego nie do leci xD
3
Nasi grają jakby to tabela była odwrócona i to Barca była w strefie spadkowej xD
1
La Liga w pigułce. Jeszcze brakuje, żeby Barca przegrała i mamy trójke przegrywów.
0
@tomek8756 a po co mam oglądać mecz Atletico, jeżeli leci mecz Barcy?
1
Budka telefoniczna pułapka
https://x.com/SpaceLiminalBot/status/1395863533267599363
19
BREAKING: W związku z pobiciem przez Roberta Lewandowskiego rekordu Gerda Müllera, Niemcy oficjalnie stały się wasalem Rzeczpospolitej Polski. Ceremonia przekazania władzy odbędzie się zaraz po meczu.
2
@tristan87 O, to dzisiaj Barca gra. Dobrze wiedzieć ;D
0
@Wilczeq No tak, bo Polacy nie robili by tego samego, gdyby Niemiec miałby pobić rekord Polaka xD U nas to by jeszcze połamali tego Niemca przed wejściem na stadion ;d
0
Broń tak dalej Gikiewicz. Gasisz go jak peta ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
4
Ale żeby tak Polak Polakowi nie pomógł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@ddanioofcb Koeman stoi razem twardo za świętym krowami, których chcą się pozbyć?
2
@Roobo Przez ostatnie 3 sezony opuścił 63 mecze, jeżeli ktoś naprawdę myśli, że w Barcelonie dostanie nagłego uzdrowienia i przestanie w cudowny sposób łapać urazy to podziwiam wiarę, bo ja w to nie wierzę, a w szczególności, że przyjeżdża do klubu, który jest już chyba znany z kontuzjowanych piłkarzy w ostatnich latach.
3
Trochę mnie bawi, to pisanie sympatyków Aguero, gdzie co druga wypowiedź zaczyna się od "Jeżeli będzie zdrowy.." ;D
5
@norbi77 Alba tak wysoko piłki nie wrzuci, żeby grać z główki ;D
4
@kamilop Pudrowanie Leo.
0
@FCB24 Szczerze powiedziawszy to bym się nie zdziwił gdyby Leo zaczął kręcić nosem, po czym podsunął by pomysł sprowadzenia ziomka Aguero, a że Wujek Laporta zrobi wszystko, żeby tylko został to mu go ściągnie.
2
@sebasek99 To było jedno z ultimatum Messiego, żeby zostać jeszcze na Camp Nou ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@bartekvisca Taka prawda, przyjdzie nowy trener, święte krowy zostaną i mamy powtórkę z rozrywki. Bez transferów nic tu nie zwojujemy, a na samej La Masi nie ma co polegać, bo skończymy w LE.
4
Najgorsze w obstawianiu meczów jest to jak drużyna, którą obstawiłeś dostaje czerwo w pierwszych minutach...
1
@MesQueUnClub_87 Wyszukujesz po prostu to co cię interesuje na olx (możesz sobie w filtrach zaznaczyć "z Przesyłką OLX") i po wejsciu na jakąś ofertę masz opcje "Kup z przesyłką", jest do wyboru wysyłka do paczkomatu, albo przez pocztę polską w zależności od tego co wybrał sprzedający.
0
@RobiS To już lepiej było wjechać, że mama wejdzie do pokoju. Pewniaczek ;D
1
@RobiS W dodatku można obstawiać. Choć te zakłady to abstrakcja xD
2
@MesQueUnClub_87 Teraz jest taka opcja "przysyłka OLX". Klikasz i kupujesz bez zbędnego gadania. Polecam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Chwytak Założę się, że u nas byłoby to samo :)
4
@VirtuoZ Dobrze wiedzieć, miałem obawy przed klikaniem w twoje posty. Jeszcze byś mnie zaraził.
1
@Michael24 Różnie to bywa. Może, ale nie musi.
0
@MaTt_BarcaFan Sam Flick powiedział ostatnio, że były rozmowy z reprezentacją, ale ma również inne propozycje.
2
Co jest z tymi reklamami nie tak xD
Shlmon i jego skandaliczny wywiad.
https://ibb.co/Z6rSr6q