0

@Colin94 Pic or didnt happen

5

I po co nam ten Aguero jak tam piłka nawet do niego nie do leci xD

3

Nasi grają jakby to tabela była odwrócona i to Barca była w strefie spadkowej xD

1

La Liga w pigułce. Jeszcze brakuje, żeby Barca przegrała i mamy trójke przegrywów.

0

@tomek8756 a po co mam oglądać mecz Atletico, jeżeli leci mecz Barcy?

1

19

BREAKING: W związku z pobiciem przez Roberta Lewandowskiego rekordu Gerda Müllera, Niemcy oficjalnie stały się wasalem Rzeczpospolitej Polski. Ceremonia przekazania władzy odbędzie się zaraz po meczu.

2

@tristan87 O, to dzisiaj Barca gra. Dobrze wiedzieć ;D

0

@Wilczeq No tak, bo Polacy nie robili by tego samego, gdyby Niemiec miałby pobić rekord Polaka xD U nas to by jeszcze połamali tego Niemca przed wejściem na stadion ;d

0

Broń tak dalej Gikiewicz. Gasisz go jak peta ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

4

Ale żeby tak Polak Polakowi nie pomógł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@ddanioofcb Koeman stoi razem twardo za świętym krowami, których chcą się pozbyć?

2

@Roobo Przez ostatnie 3 sezony opuścił 63 mecze, jeżeli ktoś naprawdę myśli, że w Barcelonie dostanie nagłego uzdrowienia i przestanie w cudowny sposób łapać urazy to podziwiam wiarę, bo ja w to nie wierzę, a w szczególności, że przyjeżdża do klubu, który jest już chyba znany z kontuzjowanych piłkarzy w ostatnich latach.

3

Trochę mnie bawi, to pisanie sympatyków Aguero, gdzie co druga wypowiedź zaczyna się od "Jeżeli będzie zdrowy.." ;D

5

@norbi77 Alba tak wysoko piłki nie wrzuci, żeby grać z główki ;D

4

@kamilop Pudrowanie Leo.

0

@FCB24 Szczerze powiedziawszy to bym się nie zdziwił gdyby Leo zaczął kręcić nosem, po czym podsunął by pomysł sprowadzenia ziomka Aguero, a że Wujek Laporta zrobi wszystko, żeby tylko został to mu go ściągnie.

2

@sebasek99 To było jedno z ultimatum Messiego, żeby zostać jeszcze na Camp Nou ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@bartekvisca Taka prawda, przyjdzie nowy trener, święte krowy zostaną i mamy powtórkę z rozrywki. Bez transferów nic tu nie zwojujemy, a na samej La Masi nie ma co polegać, bo skończymy w LE.

4

Najgorsze w obstawianiu meczów jest to jak drużyna, którą obstawiłeś dostaje czerwo w pierwszych minutach...

1

@MesQueUnClub_87 Wyszukujesz po prostu to co cię interesuje na olx (możesz sobie w filtrach zaznaczyć "z Przesyłką OLX") i po wejsciu na jakąś ofertę masz opcje "Kup z przesyłką", jest do wyboru wysyłka do paczkomatu, albo przez pocztę polską w zależności od tego co wybrał sprzedający.

0

@RobiS To już lepiej było wjechać, że mama wejdzie do pokoju. Pewniaczek ;D

1

@RobiS W dodatku można obstawiać. Choć te zakłady to abstrakcja xD

2

@MesQueUnClub_87 Teraz jest taka opcja "przysyłka OLX". Klikasz i kupujesz bez zbędnego gadania. Polecam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Chwytak Założę się, że u nas byłoby to samo :)

4

@VirtuoZ Dobrze wiedzieć, miałem obawy przed klikaniem w twoje posty. Jeszcze byś mnie zaraził.

1

@Michael24 Różnie to bywa. Może, ale nie musi.

0

@MaTt_BarcaFan Sam Flick powiedział ostatnio, że były rozmowy z reprezentacją, ale ma również inne propozycje.

2

Co jest z tymi reklamami nie tak xD
Shlmon i jego skandaliczny wywiad.
https://ibb.co/Z6rSr6q

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?