4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Łysy wyklaskał ;D
1
Tu miała być walka o mistrzostwo, a jak tak dalej pójdzie to jeszcze skończymy na 4 miejscu :P
0
Cóż za wyczucie Lengleta do lecącej piłki xDDD Na uj on się zatrzymał?
1
@ObiektywnyKibic121 On zawsze łapie forme pod koniec sezonu, bo jest co raz bliżej okienka, więc trzeba spiąć tyłek, żeby nikt sobie nie pomyślał, żeby go sprzedać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Łysy musi zacząć klaskać, bo nic nie wpadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Betsonq Gra też jest git ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Symulator podawania w poprzek boiska :)
5
Fajny ten Juventus, taki nie za mocny.
1
@Transu96 Auć. Musisz być taki nieuprzejmy?
7
@Deviler Masz reporta za spoilerowanie.
1
@VanBest Wychodzi na to, że każdy może zostać trenerem Barcy wystarczy, że będzie stawiał na młodych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@msmsms Tsushima. Ja osobiście Valhalla znudziłem się po 10 godzinach.
2
@FanKFC Ja jako kibic Barcy mam to gdzieś co robią piłkarze poza boiskiem, jeżeli chłop ma wymiatać na murawie dajta mnie go tutaj. Pozdrawiam cieplutko z rodzinką
0
@staske Akurat z tego co kojarzę Fifa 21 nie ma cross gen na ps4-ps5, ani xone-xsx. Musisz posprawdzać, jeżeli cię interesują określone tytuły.
Edit. Mój błąd, jeżeli kupisz wersje Fify na ps4, to powinieneś móc odpalić wersje z ps4, jeżeli będziesz chciał pograć z kumplem/bratem i powinno działać.
0
@staske Przeważnie wszystkie gry można odpalić. Wystarczy, że go dodasz do znajomych.
0
@Pawlak1992 Łatwo nabijać herbiki po przegranym meczu pisząc takie rzeczy
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
0
@kuz Akurat to, że facet suta nie może pokazać zostało już dawno zniesione :P
1
@Mario96w No nie, chłop co myślał, że mu odpowiedzą :D
Edit. O kurła, co jest xD Trafiłem chyba do alternatywnej rzeczywistości
0
@Martwy Chyba pan @Joe_Pesci :D Tylko, że komentarz zniknął.
@JohnnyBarca Zaraz po tym jak z nimi zremisujemy ;d
0
@Mat97 Ja bym tak nie umiał.
1
A kolejny mecz z Valencia z którą wiecznie mamy problemy niezależnie od ich formy.. Jak się wydupcyć to z rozmachem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@itmustbejoke Jak ma się męczyć tak jak w pierwszej połowie sezonu, to lepiej dla niego jakby odszedł po tych 2 latach.
0
@clyde Tylko weź pod uwagę, że jest to gra typu Rougelike. Nie każdy je lubi.
0
@clyde Podobno trudniejsze niż Soulsy. Trochę kusi, żeby polecieć jutro do sklepu ;d
4
@IronSanHybrid Zareklamował swojego twittera to teraz może wracać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
1
@Ghotti CP to nie jest zła gra. Dziennikarze oceniając gre po prostu udawali, że nie widzą błędów gry i fatalnej optymalizacji ;D
1
Cię luju, Returnal zbiera same dobre oceny. Miałem nie kupować na premierę, ale coraz bardziej mnie kusi.
https://x.com/Nibellion/status/1387739703366098949
0
Komentarz usunięty przez użytkownika