0

Łysy wyklaskał ;D

1

Tu miała być walka o mistrzostwo, a jak tak dalej pójdzie to jeszcze skończymy na 4 miejscu :P

0

Cóż za wyczucie Lengleta do lecącej piłki xDDD Na uj on się zatrzymał?

1

@ObiektywnyKibic121 On zawsze łapie forme pod koniec sezonu, bo jest co raz bliżej okienka, więc trzeba spiąć tyłek, żeby nikt sobie nie pomyślał, żeby go sprzedać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Łysy musi zacząć klaskać, bo nic nie wpadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Betsonq Gra też jest git ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Symulator podawania w poprzek boiska :)

5

Fajny ten Juventus, taki nie za mocny.

1

@Transu96 Auć. Musisz być taki nieuprzejmy?

7

@Deviler Masz reporta za spoilerowanie.

1

@VanBest Wychodzi na to, że każdy może zostać trenerem Barcy wystarczy, że będzie stawiał na młodych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@msmsms Tsushima. Ja osobiście Valhalla znudziłem się po 10 godzinach.

2

@FanKFC Ja jako kibic Barcy mam to gdzieś co robią piłkarze poza boiskiem, jeżeli chłop ma wymiatać na murawie dajta mnie go tutaj. Pozdrawiam cieplutko z rodzinką

0

@staske Akurat z tego co kojarzę Fifa 21 nie ma cross gen na ps4-ps5, ani xone-xsx. Musisz posprawdzać, jeżeli cię interesują określone tytuły.


Edit. Mój błąd, jeżeli kupisz wersje Fify na ps4, to powinieneś móc odpalić wersje z ps4, jeżeli będziesz chciał pograć z kumplem/bratem i powinno działać.

0

@staske Przeważnie wszystkie gry można odpalić. Wystarczy, że go dodasz do znajomych.

0

@Pawlak1992 Łatwo nabijać herbiki po przegranym meczu pisząc takie rzeczy
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

0

@kuz Akurat to, że facet suta nie może pokazać zostało już dawno zniesione :P

1

@Mario96w No nie, chłop co myślał, że mu odpowiedzą :D
Edit. O kurła, co jest xD Trafiłem chyba do alternatywnej rzeczywistości

0

@Martwy Chyba pan @Joe_Pesci :D Tylko, że komentarz zniknął.
@JohnnyBarca Zaraz po tym jak z nimi zremisujemy ;d

0

@Mat97 Ja bym tak nie umiał.

1

A kolejny mecz z Valencia z którą wiecznie mamy problemy niezależnie od ich formy.. Jak się wydupcyć to z rozmachem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@itmustbejoke Jak ma się męczyć tak jak w pierwszej połowie sezonu, to lepiej dla niego jakby odszedł po tych 2 latach.

0

@clyde Tylko weź pod uwagę, że jest to gra typu Rougelike. Nie każdy je lubi.

0

@clyde Podobno trudniejsze niż Soulsy. Trochę kusi, żeby polecieć jutro do sklepu ;d

4

@IronSanHybrid Zareklamował swojego twittera to teraz może wracać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

1

@Ghotti CP to nie jest zła gra. Dziennikarze oceniając gre po prostu udawali, że nie widzą błędów gry i fatalnej optymalizacji ;D

1

Cię luju, Returnal zbiera same dobre oceny. Miałem nie kupować na premierę, ale coraz bardziej mnie kusi.
https://x.com/Nibellion/status/1387739703366098949

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?