4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ghotti CP to nie jest zła gra. Dziennikarze oceniając gre po prostu udawali, że nie widzą błędów gry i fatalnej optymalizacji ;D
1
Cię luju, Returnal zbiera same dobre oceny. Miałem nie kupować na premierę, ale coraz bardziej mnie kusi.
https://x.com/Nibellion/status/1387739703366098949
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Grubson06 Jutro powiedzą, że Neymar, a pojutrze, że jednak to Depay.. i tak to się kręci
0
@Grubson06 Jakoś nie chce mi się wierzyć, że sam Messi chciałby podpisać umowę na 10 lat ;D
0
Guardiola dzisiaj na siedząco.
1
Niby taki paker, a strzał jakby nie jadł od tygodnia.
52
Guardiola liczy na błysk geniuszu Messiego.
1
@Coutinho007 Ja również jestem w szoku. Na co dzień nie oglądam City i tak słuchając tych ochów i achów myślałem, że tu będzie dominacja City w środku pola.
0
Chyba ten autobus miał przystanek w polu karnym City.
6
@LuisSalvano Jeżeli to jest autobus to ty lepiej nie oglądaj jutrzejszego meczu z Granada :D
0
@kcule14 i do tego Senegalczyk.
1
@Deeespacito Michel Moran powinien się uczyć od Wielkiego Matiego.
4
Matiego już kusi.
3
Dzisiaj wpadnie jakiś karniaczek dla PSG, za dobre sprawowanie od Ceferina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@kuz Trinkało? A komu to potrzebne? A po co?
7
@Rudi35 Możesz o tym zapomnieć, jak Real dostanie się do finału to można spokojnie postawić dom na to, że wygrają :D
2
Po majówce nadejdzie 4 fala zakażeń. Powiadam wam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@marcin000019 Zrób test, przyklei papierek po lodzie do chodnika i obserwuj reakcje ludzi.
0
Usłyszymy dzisiaj Ymbappe czy ktoś inny zasiada dzisiaj? Orientuje się ktoś?
1
@Hrzan Sęk w tym, że raczej tak dobrze by to nie wyglądało na żywo. Renderowana fotka robi swoje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@barcelonaLM Po straconej bramce już im poszło trochę po nogawce. Stracili rytm.
6
W SuperLidze by tak nie padało.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Stacja 7. Werner upada po raz drugi.
0
Wyłączcie ten deszcz..
1
Chelsea chyba jeszcze w ciężkim szoku po straconym golu. Zapomnieli co grali przez ostatnie kilkanaście minut ;d
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SinMistico O, to już niczego sobie wygląda ;D Gdzie to znalazłeś, bo coś nie mogę znaleźć.
Edit. Znalazłem, biere :p