1

@Ghotti CP to nie jest zła gra. Dziennikarze oceniając gre po prostu udawali, że nie widzą błędów gry i fatalnej optymalizacji ;D

1

Cię luju, Returnal zbiera same dobre oceny. Miałem nie kupować na premierę, ale coraz bardziej mnie kusi.
https://x.com/Nibellion/status/1387739703366098949

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Grubson06 Jutro powiedzą, że Neymar, a pojutrze, że jednak to Depay.. i tak to się kręci

0

@Grubson06 Jakoś nie chce mi się wierzyć, że sam Messi chciałby podpisać umowę na 10 lat ;D

0

Guardiola dzisiaj na siedząco.

1

Niby taki paker, a strzał jakby nie jadł od tygodnia.

52

Guardiola liczy na błysk geniuszu Messiego.

1

@Coutinho007 Ja również jestem w szoku. Na co dzień nie oglądam City i tak słuchając tych ochów i achów myślałem, że tu będzie dominacja City w środku pola.

0

Chyba ten autobus miał przystanek w polu karnym City.

6

@LuisSalvano Jeżeli to jest autobus to ty lepiej nie oglądaj jutrzejszego meczu z Granada :D

0

@kcule14 i do tego Senegalczyk.

1

@Deeespacito Michel Moran powinien się uczyć od Wielkiego Matiego.

4

Matiego już kusi.

3

Dzisiaj wpadnie jakiś karniaczek dla PSG, za dobre sprawowanie od Ceferina ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@kuz Trinkało? A komu to potrzebne? A po co?

7

@Rudi35 Możesz o tym zapomnieć, jak Real dostanie się do finału to można spokojnie postawić dom na to, że wygrają :D

2

Po majówce nadejdzie 4 fala zakażeń. Powiadam wam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@marcin000019 Zrób test, przyklei papierek po lodzie do chodnika i obserwuj reakcje ludzi.

0

Usłyszymy dzisiaj Ymbappe czy ktoś inny zasiada dzisiaj? Orientuje się ktoś?

1

@Hrzan Sęk w tym, że raczej tak dobrze by to nie wyglądało na żywo. Renderowana fotka robi swoje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@barcelonaLM Po straconej bramce już im poszło trochę po nogawce. Stracili rytm.

6

W SuperLidze by tak nie padało.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Stacja 7. Werner upada po raz drugi.

0

Wyłączcie ten deszcz..

1

Chelsea chyba jeszcze w ciężkim szoku po straconym golu. Zapomnieli co grali przez ostatnie kilkanaście minut ;d

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SinMistico O, to już niczego sobie wygląda ;D Gdzie to znalazłeś, bo coś nie mogę znaleźć.
Edit. Znalazłem, biere :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?