2

@clyde Boniek zaraz wyjedzie ze swoją własną SuperEkstraklasą ;D

1

@itmustbejoke To musi być fake xDDDDD

0

@IronSanHybrid Podobno już nie można się wycofać.

13

Kiedy FIFA i UEFA pytają kluby, dlaczego zgodziły się dołączyć do SuperLigi xD
https://x.com/nihalsaleem_/status/1383989502113304581

0

@kakusus To zależy co zrobią z LE i LM.

1

@Deviler Dostaniesz nalepkę dzielnego piłkarza i lizaczek do tego

1

@PatrychoO Ciekawe kto w tym wszystkim ugnie się pierwszy :P

7

@FafitFCB To teraz będą śnić o wygraniu SuperLigi Iksde.

3

@Ascend Na kimś trzeba farmić punkty.

1

@klemens100 Bullshit, i jak oni by mieli wtedy wygrać z takimi gigantami jak UEFA i FIFA posiadając słabe i biedne kluby?
PS Nikt nie powiedział, że to skończy się tylko na tej Super Lidze jestem przekonany, że prędzej czy później powstałyby niższe dywizje i sama formuła byłaby ulepszana.

12

@GeraltzKatalonii A jak będą przychylnie nastawieni to co wtedy powiesz? Ta SuperLiga to świetny pomysł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Kgorecki2500 No tak muszę przespać kilka meczy za nim doczekam się jakiegoś ciekawego spotkania. Ja tego nie kupuje. Sam z roku na rok oglądam coraz mniej meczy w lidze, bo najprościej w świecie mam ciekawsze rzeczy do roboty niż patrzenie jak jedna drużyna próbuje przebić się przez obronę Częstochowy. Dla mnie futbol to zawsze była rozrywka, coś co ma umilić mi czas, a nie położyć do spania ;p No, ale co człowiek to inne spojrzenie na sprawę. Każdy ma swoje zdanie

10

@pawello10 Wolę oglądać walkę tych samych gigantów wiedząc, że to będzie piłka na poziomie niż patrzeć na pojedynek Barca - Getafe, gdzie jedna drużyna stawia autobus. Nic tylko oglądać..

0

@pafcioxxx Z jakiej racji? W końcu teraz może wygrać ZP. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@MontelQ Czy my, aby czasem nie zlikwidujemy całego długu?
Edit. Nieważne. Nasz dług wynosi ponad miliard ;D

7

Arsenal i ich poświęcenie w imię pieniędzy


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Batys Przecież LM będzie działać na podobnej zasadzie od 2024, tylko nawalili więcej drużyn do 36. Widziałeś reformę?

0

@hoeniker Jak tak to wyrzucają również Chelsea i Totki, czyli PSG kończy z wygraną LM.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@taris Może Flick.

4

@zadafcb O kurła xDDD

0

@Kamill10 Nikt.

0

@zakazskretuwlewo Covid zrobił swoje.

9

@xBoMBoWiECx heheheheheheheheh

1

@MesQueUnClub_87 Gra miała ograniczony budżet, ale i tak wyszła super.

0

@katalonczyk987 Ciekawe czy Liga Europy będzie dalej opłacalna do utrzymania. Może zawieszą.

8

Prawdą jest to, że tak naprawdę to Perez rozpętał Covida, po czym pojawił się on, na białym koniu podając rękę "pokrzywdzonym" klubom dzięki czemu mógł utworzyć swoją ligę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@mat32 Ale zdobędzie Złotą PIłkę, zaraz po tym jak wyjdzie z cienia Mbappe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?