4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@clyde Boniek zaraz wyjedzie ze swoją własną SuperEkstraklasą ;D
1
@itmustbejoke To musi być fake xDDDDD
0
@IronSanHybrid Podobno już nie można się wycofać.
13
Kiedy FIFA i UEFA pytają kluby, dlaczego zgodziły się dołączyć do SuperLigi xD
https://x.com/nihalsaleem_/status/1383989502113304581
0
@kakusus To zależy co zrobią z LE i LM.
1
@Deviler Dostaniesz nalepkę dzielnego piłkarza i lizaczek do tego
1
@PatrychoO Ciekawe kto w tym wszystkim ugnie się pierwszy :P
7
@FafitFCB To teraz będą śnić o wygraniu SuperLigi Iksde.
3
@Ascend Na kimś trzeba farmić punkty.
1
@klemens100 Bullshit, i jak oni by mieli wtedy wygrać z takimi gigantami jak UEFA i FIFA posiadając słabe i biedne kluby?
PS Nikt nie powiedział, że to skończy się tylko na tej Super Lidze jestem przekonany, że prędzej czy później powstałyby niższe dywizje i sama formuła byłaby ulepszana.
12
@GeraltzKatalonii A jak będą przychylnie nastawieni to co wtedy powiesz? Ta SuperLiga to świetny pomysł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kgorecki2500 No tak muszę przespać kilka meczy za nim doczekam się jakiegoś ciekawego spotkania. Ja tego nie kupuje. Sam z roku na rok oglądam coraz mniej meczy w lidze, bo najprościej w świecie mam ciekawsze rzeczy do roboty niż patrzenie jak jedna drużyna próbuje przebić się przez obronę Częstochowy. Dla mnie futbol to zawsze była rozrywka, coś co ma umilić mi czas, a nie położyć do spania ;p No, ale co człowiek to inne spojrzenie na sprawę. Każdy ma swoje zdanie
10
@pawello10 Wolę oglądać walkę tych samych gigantów wiedząc, że to będzie piłka na poziomie niż patrzeć na pojedynek Barca - Getafe, gdzie jedna drużyna stawia autobus. Nic tylko oglądać..
0
@pafcioxxx Z jakiej racji? W końcu teraz może wygrać ZP. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MontelQ Czy my, aby czasem nie zlikwidujemy całego długu?
Edit. Nieważne. Nasz dług wynosi ponad miliard ;D
7
Arsenal i ich poświęcenie w imię pieniędzy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Batys Przecież LM będzie działać na podobnej zasadzie od 2024, tylko nawalili więcej drużyn do 36. Widziałeś reformę?
0
@hoeniker Jak tak to wyrzucają również Chelsea i Totki, czyli PSG kończy z wygraną LM.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@taris Może Flick.
4
@zadafcb O kurła xDDD
0
@Kamill10 Nikt.
0
@zakazskretuwlewo Covid zrobił swoje.
9
@xBoMBoWiECx heheheheheheheheh
1
@MesQueUnClub_87 Gra miała ograniczony budżet, ale i tak wyszła super.
0
@katalonczyk987 Ciekawe czy Liga Europy będzie dalej opłacalna do utrzymania. Może zawieszą.
8
Prawdą jest to, że tak naprawdę to Perez rozpętał Covida, po czym pojawił się on, na białym koniu podając rękę "pokrzywdzonym" klubom dzięki czemu mógł utworzyć swoją ligę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@mat32 Ale zdobędzie Złotą PIłkę, zaraz po tym jak wyjdzie z cienia Mbappe.