0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

W Super Lidze obowiązywać będzie górny limit wynagrodzeń. Kluby mogą wydawać tylko 55% swoich dochodów na pensje.
@Paul_Tenorio

4

Pojawiła się wypowiedź sekretarza Generalnego SuperLigi

Anas Laghari: "Przygotowaliśmy się na to wszystko, te groźby z wykluczeniem są niezgodne z prawem. Harmonogram może zostać przyśpieszony. Jeśli uda się porozumieć z UEFA, nowe rozgrywki mogą wystartować już we wrześniu 2021."

„Pomysł na Super League nie jest nowy, młodsze pokolenia mniej interesują się piłką nożną, skupiają się na konsoli lub czymś innym i logują się tylko na wielkie mecze. Ale takie duże mecze rzadko się zdarzają”.

„Piłka nożna to biznes, który nie zarabia pieniędzy, istnieje prawdziwa frustracja z powodu tego niestabilnego systemu, który opiera się na wynikach klubu w Lidze Mistrzów''

32

Sędziowie będą wyposażeni w mikrofony, aby wyjaśniać kibicom swoje decyzje w SuperLidze (Radio Marca)

7

Komentarz usunięty

1

@PatrychoO Ludwiczek to tam wkuwa formułkę na pamięć co powiedzieć na konferencji przed meczowej ;D

0

@betonito Nasi siedzą cicho.

1

@betonito A na kim chcesz farmić punkty, bo chyba nie na Man City?

6

@betonito Herrera, który w pogoni za miłością do piłki nożnej uciekł do PSG ;D

11

6

@banann16 Niech dalej wykluczają. Zaraz sami będą biegać po tym boisku ;D

3

@IronSanHybrid Nienawidzę ich, są ch*lernie uzależniające. Jak się weźmie jednego to zaraz całej paczki nie ma ;d

5

@MarioVeB! Czemu z Ciebie taka zrzęda? ;D

8

@FC1899Barca Fajna ta Liga Europy. Tylko co robi tam PSG i Bayern ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@PatrychoO Chyba PSG już strzeliło takiego focha.

12

@MarioVeB! Panikujesz jakby nie wiadomo co się działo, jeżeli liga wypali to jest to chyba oczywiste, że będą chcieli to jeszcze bardziej rozwinąć i dodać większą ilość klubów i stworzyć chociażby niższe dywizje. Po co ten płacz. Każde potknięcie takich gigantów jak UEFA i FIFA tylko cieszy. Widziałeś w ogóle nowo zatwierdzoną formułe LM, to dopiero żart.

73

@MarioVeB! Już kupiłeś bilet na MŚ w Katarze, byczq?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ghazul3293 Ta ta, zacznijmy od tego, że UEFA zaraz narobi w gacie i zluzuje majty, bo im też to nie jest na rękę, że cała masa świetnych piłkarzy nie będzie mogła grać. Straszenie, żeby postraszyć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

"Za 50 lat będzie się mówiło, że Messi i Ronaldo nastukali swoje gole w farmerskich ligach" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@jordus100 Mówi się o sierpniu.

56

Iksde.

1

@LionelM95 Wyszło. Posiadam nawet swoją kopię na płycie.

0

@vangoor patrząc na to z drugiej strony nie będzie mógł zagrać na MŚ

2

@MontelQ To wypowiedź ze stycznia. Chyba jeszcze wtedy nie wiedział jaki pierdolnik jest w klubie. No chyba, że zagrał to pod publiczkę.


@KapiFCB jak umowa została dopiero podpisana w zeszłą sobotę ;D

2

@xBoMBoWiECx Będzie Menda i Waran, jako zamienniki xDDDD

0

3

@Grubson06 EA ma umowe z FIfa do 2022, więc meh. Nie zdziwię się jak PES ich zgarnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?