4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
W Super Lidze obowiązywać będzie górny limit wynagrodzeń. Kluby mogą wydawać tylko 55% swoich dochodów na pensje.
@Paul_Tenorio
4
Pojawiła się wypowiedź sekretarza Generalnego SuperLigi
Anas Laghari: "Przygotowaliśmy się na to wszystko, te groźby z wykluczeniem są niezgodne z prawem. Harmonogram może zostać przyśpieszony. Jeśli uda się porozumieć z UEFA, nowe rozgrywki mogą wystartować już we wrześniu 2021."
„Pomysł na Super League nie jest nowy, młodsze pokolenia mniej interesują się piłką nożną, skupiają się na konsoli lub czymś innym i logują się tylko na wielkie mecze. Ale takie duże mecze rzadko się zdarzają”.
„Piłka nożna to biznes, który nie zarabia pieniędzy, istnieje prawdziwa frustracja z powodu tego niestabilnego systemu, który opiera się na wynikach klubu w Lidze Mistrzów''
32
Sędziowie będą wyposażeni w mikrofony, aby wyjaśniać kibicom swoje decyzje w SuperLidze (Radio Marca)
7
Komentarz usunięty
1
@PatrychoO Ludwiczek to tam wkuwa formułkę na pamięć co powiedzieć na konferencji przed meczowej ;D
0
@betonito Nasi siedzą cicho.
1
@betonito A na kim chcesz farmić punkty, bo chyba nie na Man City?
6
@betonito Herrera, który w pogoni za miłością do piłki nożnej uciekł do PSG ;D
11
Bilbao po wygraniu 9 LM z rzedu
https://x.com/ToujoursMoiWsh/status/1383921337526210566
6
@banann16 Niech dalej wykluczają. Zaraz sami będą biegać po tym boisku ;D
3
@IronSanHybrid Nienawidzę ich, są ch*lernie uzależniające. Jak się weźmie jednego to zaraz całej paczki nie ma ;d
5
@MarioVeB! Czemu z Ciebie taka zrzęda? ;D
8
@FC1899Barca Fajna ta Liga Europy. Tylko co robi tam PSG i Bayern ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@PatrychoO Chyba PSG już strzeliło takiego focha.
12
@MarioVeB! Panikujesz jakby nie wiadomo co się działo, jeżeli liga wypali to jest to chyba oczywiste, że będą chcieli to jeszcze bardziej rozwinąć i dodać większą ilość klubów i stworzyć chociażby niższe dywizje. Po co ten płacz. Każde potknięcie takich gigantów jak UEFA i FIFA tylko cieszy. Widziałeś w ogóle nowo zatwierdzoną formułe LM, to dopiero żart.
73
@MarioVeB! Już kupiłeś bilet na MŚ w Katarze, byczq?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ghazul3293 Ta ta, zacznijmy od tego, że UEFA zaraz narobi w gacie i zluzuje majty, bo im też to nie jest na rękę, że cała masa świetnych piłkarzy nie będzie mogła grać. Straszenie, żeby postraszyć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
"Za 50 lat będzie się mówiło, że Messi i Ronaldo nastukali swoje gole w farmerskich ligach" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@jordus100 Mówi się o sierpniu.
56
Iksde.
1
@LionelM95 Wyszło. Posiadam nawet swoją kopię na płycie.
0
@vangoor patrząc na to z drugiej strony nie będzie mógł zagrać na MŚ
2
@MontelQ To wypowiedź ze stycznia. Chyba jeszcze wtedy nie wiedział jaki pierdolnik jest w klubie. No chyba, że zagrał to pod publiczkę.
@KapiFCB jak umowa została dopiero podpisana w zeszłą sobotę ;D
2
@xBoMBoWiECx Będzie Menda i Waran, jako zamienniki xDDDD
0
@Mr8lack Już była kiedyś z podobnym założeniem. https://www.mobygames.com/images/covers/l/7691-european-super-league-dreamcast-front-cover.jpg
3
@Grubson06 EA ma umowe z FIfa do 2022, więc meh. Nie zdziwię się jak PES ich zgarnie.