4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid HBO ma stworzyć serial w uniwersum HP.
0
Google dodało ciekawą opcję do swoich map. Można cofnąć się do 1985 i zobaczyć jak to kiedyś wyglądało, zmiany lasów, rozwój miast itd.
https://goo.gle/timelapse
4
@LuisSalvano Zawsze są aktualne tylko trzeba czytać ze zrozumieniem. Jeżeli jest szansa, że ktoś może pojawić się w danym meczu jest dodawany do tabelki "Występ wątpliwy".
0
@damian16161212 To było pytanie z serii wybierz mniejsze zło. Znajdą się tacy co by oddali wszystko tylko, żeby Real nie zdobył LM.
0
@l0Messini Niektórzy z La Rambli to oddadzą wszystko tylko, żeby Real znowu LM nie wygrał ;D
@AmigoBlancos Kolega to sobie, aby czasem za dużo nie życzy?
0
Wolicie, żeby Real wygrał LM i przegrał mistrza, czy wygrał ligę i przegrał LM?
4
@AmigoBlancos Ok, ale kto pytał?
3
"Casemiro : A sobie wjade sankami"
5
Oho, Wielki Guardiola poza LM - loading process..
0
@Cyzix A u mnie takie miszmasz
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=OTQyMDIxMTA0NTIxMzIwMzpun_E0xqf_HUtdVII=
1
@analitykTaktyki Dziadki z Realu pójdą na emeryturę to też będą musieli ogrywać młodzież xd
0
@fart Jak ja uwielbiam te gadanie o najemnikach. Ta pseudo miłość piłkarzy do danego klubu powoli odchodzi do lamusa. Teraz liczy się kasa, i granie w najlepszym klubie.
PS Taki Dembele to też najemnik.
1
@Witekk10 9'ka? A po co to komu?
3
@paweldunajecfcb Obejrzałem tyle filmów w swoim życiu, że nie jestem w stanie wymienić 3 ulubionych
0
3.55 kurs na Real, czy ja o czymś nie wiem? Live jest słabe jak siki pająka.
0
Czekaj.. Draxler schodzi? A on nie wszedł w drugiej połowie xDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Chupa Chups to drugi Braithwaite ;D
6
@budel17 Oby Neuer dostał bramę z połowy boiska.
0
@FC1899Barca Ważne, że Neuer przegra ;D
4
@Kgorecki2500 Ja to płytę do kompa ostatni raz włożyłem chyba z 10 lat temu xD
0
Szwaby dzisiaj znowu popiszą się diabelną skutecznością ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
PS Nawet na stronie Bayernu nie wierzą w awans xD
1
@MesQueUnClub96 Pocałowałem monitor na którym było zdjęcie herbu Realu.
Deal with it
1
@MesQueUnClub96 Kolega @Jakchcesz użył ważnych słów w swoim komentarzu, a dokładnie "Pro Tip", co jest bardzo cool i trendy.
1
@IronSanHybrid A ja nie lubie pod żadną postacią, ani na surowo, ani w postaci soku itd.
7
@Jakchcesz Dziękuję za twoje poświecie, by dostarczyć tą wiadomość do nas.
0
@Kamiloza91 Zostaw, grają u siebie. Na luzie powinno wejść.
1
@IronSanHybrid Człowiek widmo ;D
2
@IronSanHybrid Ja to już boje się cokolwiek napisać. Co napisze, to zaraz dyskusja znika.
0
@ksobi Ciekawe czy kolegi niżej zostanie usunięty
@IronSanHybrid bez urazy.