1

@IronSanHybrid HBO ma stworzyć serial w uniwersum HP.

0

Google dodało ciekawą opcję do swoich map. Można cofnąć się do 1985 i zobaczyć jak to kiedyś wyglądało, zmiany lasów, rozwój miast itd.
https://goo.gle/timelapse

4

@LuisSalvano Zawsze są aktualne tylko trzeba czytać ze zrozumieniem. Jeżeli jest szansa, że ktoś może pojawić się w danym meczu jest dodawany do tabelki "Występ wątpliwy".

0

@damian16161212 To było pytanie z serii wybierz mniejsze zło. Znajdą się tacy co by oddali wszystko tylko, żeby Real nie zdobył LM.

0

@l0Messini Niektórzy z La Rambli to oddadzą wszystko tylko, żeby Real znowu LM nie wygrał ;D
@AmigoBlancos Kolega to sobie, aby czasem za dużo nie życzy?

0

Wolicie, żeby Real wygrał LM i przegrał mistrza, czy wygrał ligę i przegrał LM?

4

@AmigoBlancos Ok, ale kto pytał?

3

"Casemiro : A sobie wjade sankami"

5

Oho, Wielki Guardiola poza LM - loading process..

1

@analitykTaktyki Dziadki z Realu pójdą na emeryturę to też będą musieli ogrywać młodzież xd

0

@fart Jak ja uwielbiam te gadanie o najemnikach. Ta pseudo miłość piłkarzy do danego klubu powoli odchodzi do lamusa. Teraz liczy się kasa, i granie w najlepszym klubie.
PS Taki Dembele to też najemnik.

1

@Witekk10 9'ka? A po co to komu?

3

@paweldunajecfcb Obejrzałem tyle filmów w swoim życiu, że nie jestem w stanie wymienić 3 ulubionych

0

3.55 kurs na Real, czy ja o czymś nie wiem? Live jest słabe jak siki pająka.

0

Czekaj.. Draxler schodzi? A on nie wszedł w drugiej połowie xDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Chupa Chups to drugi Braithwaite ;D

6

@budel17 Oby Neuer dostał bramę z połowy boiska.

0

@FC1899Barca Ważne, że Neuer przegra ;D

4

@Kgorecki2500 Ja to płytę do kompa ostatni raz włożyłem chyba z 10 lat temu xD

0

Szwaby dzisiaj znowu popiszą się diabelną skutecznością ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
PS Nawet na stronie Bayernu nie wierzą w awans xD

1

@MesQueUnClub96 Pocałowałem monitor na którym było zdjęcie herbu Realu.
Deal with it

1

@MesQueUnClub96 Kolega @Jakchcesz użył ważnych słów w swoim komentarzu, a dokładnie "Pro Tip", co jest bardzo cool i trendy.

1

@IronSanHybrid A ja nie lubie pod żadną postacią, ani na surowo, ani w postaci soku itd.

7

@Jakchcesz Dziękuję za twoje poświecie, by dostarczyć tą wiadomość do nas.

0

@Kamiloza91 Zostaw, grają u siebie. Na luzie powinno wejść.

1

@IronSanHybrid Człowiek widmo ;D

2

@IronSanHybrid Ja to już boje się cokolwiek napisać. Co napisze, to zaraz dyskusja znika.

0

@ksobi Ciekawe czy kolegi niżej zostanie usunięty
@IronSanHybrid bez urazy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?