0

@pt9 Nasi piłkarze już są przyzwyczajeni do wysokich przegranych. 1-0 czy 4-0, jeden uj.

1

@Mario96w Jeszcze pisali, że Real nie potrafi wysoko wygrać z Barca. Oby to się dzisiaj nie ziściło.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Tasde Okej, tato. But WHO asked.

0

@Tasde "Na razie"

2

Na razie to wygląda na mecz, jakby obie drużyny powiedziały.
- No, remis jest spoko.

0

Byle nie do zera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10

La Rambla w tej chwili: Do boju, jazda, Messi po hattricka.

La Rambla po 30 minutach: oni k**wa prosto piłki nie potrafią podać

0

@Fawrf Czyli niedokładnie podania, marnowanie setek, straty piłek.
Starter Pack by Dembele

23

Czy tylko u mnie Flashscore dzisiaj tak zamula? Nie ważne czy to PC czy smartfon..

2

@koksik2700 Co to za amatorska ankieta, gdzie nie ma odpowiedzi "Nie wiem".

0

@norbi77 bo tak było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Lordzi Ja to ostatni raz jarałem się El Clasico za czasów Enrique. Teraz to mam wywalone jajca, mecz jak mecz ;D

3

@Krychaaa10 3-1 albo 2-1 dla nas.

12

Jestem jakoś dziwnie spokojny o jutrzejsze spotkanie. Pykniemy ich.

0

To ktoś jeszcze używa Fb w 2021 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Quavosk Pewnie chce powalczyć o ZP, a grając w lidze francuskiej może sobie tylko o tym pomarzyć.

4

@Archie Ciekawe ile setek zmarnował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

25

@Wilczeq Pewnie Alba asystował przy porodzie stąd te imię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

@Vebrol Dlatego strzelił dzisiaj gola praktycznie stojąc w miejscu? ;D

1

@Sysia11 Grają kupę, gdzie na 4 strzały strzelili 3 bramki.

0

@Lucassito Jeszcze niedawno pisałeś, że taki Man City byłby idealny dla Leo. Oni to pewnie nie jadą na petrodolarach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Panie Bayern, przestań strzelać. Daj biednemu Polakowi zarobić trochę PLNÓW.

6

@damianex10 ahahaha

0

2

@pawello10 Vamos Ja! Po browara do lodówki.

5

@Cadafaz Typowe Dojczlandy ;D

1

@TheNekro94 Nie posiadamy takich piłkarzy, żeby grać na takiej intensywności. Dziadki, albo chłopy, które muszą uważać, żeby kontuzji nie dostać (patrz Dembele)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?