4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 Nasi piłkarze już są przyzwyczajeni do wysokich przegranych. 1-0 czy 4-0, jeden uj.
1
@Mario96w Jeszcze pisali, że Real nie potrafi wysoko wygrać z Barca. Oby to się dzisiaj nie ziściło.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Tasde Okej, tato. But WHO asked.
0
@Tasde "Na razie"
2
Na razie to wygląda na mecz, jakby obie drużyny powiedziały.
- No, remis jest spoko.
0
Byle nie do zera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
10
La Rambla w tej chwili: Do boju, jazda, Messi po hattricka.
La Rambla po 30 minutach: oni k**wa prosto piłki nie potrafią podać
0
@Fawrf Czyli niedokładnie podania, marnowanie setek, straty piłek.
Starter Pack by Dembele
23
Czy tylko u mnie Flashscore dzisiaj tak zamula? Nie ważne czy to PC czy smartfon..
2
@koksik2700 Co to za amatorska ankieta, gdzie nie ma odpowiedzi "Nie wiem".
0
@norbi77 bo tak było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Lordzi Ja to ostatni raz jarałem się El Clasico za czasów Enrique. Teraz to mam wywalone jajca, mecz jak mecz ;D
3
@Krychaaa10 3-1 albo 2-1 dla nas.
12
Jestem jakoś dziwnie spokojny o jutrzejsze spotkanie. Pykniemy ich.
0
To ktoś jeszcze używa Fb w 2021 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Quavosk Pewnie chce powalczyć o ZP, a grając w lidze francuskiej może sobie tylko o tym pomarzyć.
4
@Archie Ciekawe ile setek zmarnował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
25
@Wilczeq Pewnie Alba asystował przy porodzie stąd te imię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
@Vebrol Dlatego strzelił dzisiaj gola praktycznie stojąc w miejscu? ;D
1
@Sysia11 Grają kupę, gdzie na 4 strzały strzelili 3 bramki.
0
@Lucassito Jeszcze niedawno pisałeś, że taki Man City byłby idealny dla Leo. Oni to pewnie nie jadą na petrodolarach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Panie Bayern, przestań strzelać. Daj biednemu Polakowi zarobić trochę PLNÓW.
6
@damianex10 ahahaha
0
@damiano996 Ok.
2
@pawello10 Vamos Ja! Po browara do lodówki.
5
@Cadafaz Typowe Dojczlandy ;D
1
@TheNekro94 Nie posiadamy takich piłkarzy, żeby grać na takiej intensywności. Dziadki, albo chłopy, które muszą uważać, żeby kontuzji nie dostać (patrz Dembele)