4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bruttal Podejrzanie dokładnie go obserwujesz. Nie ładnie zboczuszku.
0
i pierwszy rzut rożny, oby tak dalej Barcelono ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Busquets jaka szybka fryzura ;D
1
Ja nie rozumiem czemu wracamy do ustawienie 4-3-3, kiedy 3-5-2 działało wybornie, nawet przestaliśmy tracić bramki.. No, ale najwidoczniej Antek musi grać..
0
@PatrychoO Jak dobrze, że jest na tym streamie co zawsze EZ
1
I cyk wymiana Hazarda na Ronaldo.
2
@daniel32778 No właśnie, były. Ciekawe jest to, że w erze internetu już takie dziwne zjawiska się nie przytrafiają, czyżby to były bajeczki? Przecież tak łatwo jest teraz coś udokumentować, wystarczy wyciągnąć telefon ;p
7
@DonAndresFCB A my mamy mecz z Villarreal, Sociedad, Realem i jeszcze do tego można dodać Valencie.
0
@daniel32778 Wtedy traktowaliśmy to jako zwykłą zabawę, raczej żadnych zasad nie stosowaliśmy odnośnie jej używania. Jeden drugiego wkręcał, że coś słyszał w tej ciemniej piwnicy ;D
0
@daniel32778 Kiedyś za "dzieciaka" bawiliśmy sie z kumplami tą tabliczką w piwnicy. Wierzyć raczej nie wierze, choć byłoby to ciekawe doświadczenie, gdyby się udało ;D
1
@LeoMessi1994 Pantofli nie noszę, a ze słuchaniem kobiet to bywa ciężko, nie znam kobiecego.
0
@KORTIS Próbowałeś już wyłączyć i włączyć telefon?
1
@PatrychoO Ciekawostka nr. 2
Aguero jest Argentyńczykiem.
4
@clyde W łóżku, jako kucharz mogę tylko stwierdzić, że kobita nie będzie lepiej ode mnie gotować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@busquets5 Zrobił tylko screenshota, ale nie podał linka. #Mastermind
0
@Joan_Laporta Guseppe Barbecue z szarpaną wołowina jest niczego sobie
0
@Omoziu Inaczej naszego klubu nie można nazwać patrząc na ostatnie lata ;D
0
@VamosRakieta Czyli pasuje jak ulał do takiego mem klubu jak Barca :D
0
@Vebrol Wystarczy, że Leo gra w Barcelonie. Pierwszy skład będzie miał po znajomości ;)
1
@Encore W to nie wątpię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Laporta: Co miałbym zrobić, żebyś został w Barcelonie na następny sezon?
Messi: Ściągnij mojego ziombela Aguero
Laporta: Jak sobie Złoty Król życzy.
1
@PatrychoO Ćwiczę, wyobrażam sobie jakąś hot laske i próbuje przy tym zakapturzyć mnicha.
5
@PatrychoO Nie wyobrażam sobie.
11
@contowsky Kliknąłbym w link, ale się boję xD
0
@clyde A ja ciągle waham się przed zakupem TLOU II. Czekam na update do 60 fps i chyba się nie doczekam, bo pewnie wypuszczą w następnym roku razem z Multi..
2
@msmsms Zawsze to lepsze niż klepanie w środku pola, kiedy trzeba to gonić wynik.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MaziFCB No i co z tej dominacji skoro nie potrafili wygrać xD
0
@KORTIS Szybciej uwierzę w transfer Depaya niżeli Haalanda. Chyba, że Barca nauczy się sprzedawać swoich piłkarzy