1

@Bruttal Podejrzanie dokładnie go obserwujesz. Nie ładnie zboczuszku.

0

i pierwszy rzut rożny, oby tak dalej Barcelono ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Busquets jaka szybka fryzura ;D

1

Ja nie rozumiem czemu wracamy do ustawienie 4-3-3, kiedy 3-5-2 działało wybornie, nawet przestaliśmy tracić bramki.. No, ale najwidoczniej Antek musi grać..

0

@PatrychoO Jak dobrze, że jest na tym streamie co zawsze EZ

1

I cyk wymiana Hazarda na Ronaldo.

2

@daniel32778 No właśnie, były. Ciekawe jest to, że w erze internetu już takie dziwne zjawiska się nie przytrafiają, czyżby to były bajeczki? Przecież tak łatwo jest teraz coś udokumentować, wystarczy wyciągnąć telefon ;p

7

@DonAndresFCB A my mamy mecz z Villarreal, Sociedad, Realem i jeszcze do tego można dodać Valencie.

0

@daniel32778 Wtedy traktowaliśmy to jako zwykłą zabawę, raczej żadnych zasad nie stosowaliśmy odnośnie jej używania. Jeden drugiego wkręcał, że coś słyszał w tej ciemniej piwnicy ;D

0

@daniel32778 Kiedyś za "dzieciaka" bawiliśmy sie z kumplami tą tabliczką w piwnicy. Wierzyć raczej nie wierze, choć byłoby to ciekawe doświadczenie, gdyby się udało ;D

1

@LeoMessi1994 Pantofli nie noszę, a ze słuchaniem kobiet to bywa ciężko, nie znam kobiecego.

0

@KORTIS Próbowałeś już wyłączyć i włączyć telefon?

1

@PatrychoO Ciekawostka nr. 2
Aguero jest Argentyńczykiem.

4

@clyde W łóżku, jako kucharz mogę tylko stwierdzić, że kobita nie będzie lepiej ode mnie gotować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@busquets5 Zrobił tylko screenshota, ale nie podał linka. #Mastermind

0

@Joan_Laporta Guseppe Barbecue z szarpaną wołowina jest niczego sobie

0

@Omoziu Inaczej naszego klubu nie można nazwać patrząc na ostatnie lata ;D

0

@VamosRakieta Czyli pasuje jak ulał do takiego mem klubu jak Barca :D

0

@Vebrol Wystarczy, że Leo gra w Barcelonie. Pierwszy skład będzie miał po znajomości ;)

1

@Encore W to nie wątpię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Laporta: Co miałbym zrobić, żebyś został w Barcelonie na następny sezon?

Messi: Ściągnij mojego ziombela Aguero

Laporta: Jak sobie Złoty Król życzy.

1

@PatrychoO Ćwiczę, wyobrażam sobie jakąś hot laske i próbuje przy tym zakapturzyć mnicha.

5

@PatrychoO Nie wyobrażam sobie.

11

@contowsky Kliknąłbym w link, ale się boję xD

0

@clyde A ja ciągle waham się przed zakupem TLOU II. Czekam na update do 60 fps i chyba się nie doczekam, bo pewnie wypuszczą w następnym roku razem z Multi..

2

@msmsms Zawsze to lepsze niż klepanie w środku pola, kiedy trzeba to gonić wynik.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MaziFCB No i co z tej dominacji skoro nie potrafili wygrać xD

0

@KORTIS Szybciej uwierzę w transfer Depaya niżeli Haalanda. Chyba, że Barca nauczy się sprzedawać swoich piłkarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?