0

@Kapsel12 Niech biorą Puiga na wypożyczenie i będzie cacy :)

2

@FC1899Barca To ty wyjdź :)

3

@krefi10 Powinieneś odejść, żeby zrobić miejsce dla młodszych
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@BARCA_FOR_EVER Gdzie? Na Bahamy?

0

@KacperVEB I co powie? Podwyżka dla każdego? ;'D

1

@tmQbassive To pewnie użytkownicy z La Rambli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

0

@Gregsky10 Jest kontuzjowany, a co ma się dziać. Ma wrócić jakoś w połowie kwietnia.

4

Fulham gol xDDD

1

Gol Mbappe. Czy w tej lidze obrońcy to jacyś statyści xD
https://x.com/MadridSports_/status/1368296849321439232

5

@Nihas To może postawisz swój domek u buka skoro tyś taki pewny siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Transu96 Serio, u mnie przez całą gale płynnie chodzi stimek. Może to problem z twoim netem ;D

0

@PrinceDamon przecież jest na strims.world U mnie ani razu nie zacięło przez całą gale.

1

@ricardo0705 Od razu wyciszyłem xD

1

@Bocheno1 Za dużo chcesz wiedzieć kolego.

1

@lukaszbarca15 Z czego mam ci to wywróżyć, z fusów? ;D Nie wiadomo jacy zawodnicy będą w przyszłości w Barcelonie.

0

@Bobo25 Działa, byczq.

4

@mat32 bo może.

2

@YoungMan Tutaj ludzie na stronie potrafią bardziej cieszyć się z przegranej Realu niżeli samej wygranej Barcelony ;D

50

@ShowMe Jedzeniem się nie bawi, kolego.

4

@Pawel13sz Paluszki to zawsze kojarzyły mi się z posiedzeniem u Babci. Chipsy.

3

@FafitFCB U mnie brzydko świeci.

1

@Vane W stanie ideolo. Napisałem na pw.

0

@Vane 100 ziko?

0

Jak to jest z obstawianiem liczby żółtych kartek u buka, jeżeli dojdzie do dogrywki, wtedy są również zaliczane, czy liczy się tylko regulaminowy czas?

0

@Jakchcesz Piniądz wiedzą jak zrobić. Do ostatniej chwili zaprzeczali, że takie GTA V czy RDR2 ukaże się również na PC. Na pewno chwała im za to, że nie robią wersji PC na odwal. Chociaż RDR2 nie wyglądało za dobrze pod względem optymalizacji na początku.

1

@Jakchcesz Akurat Rockstar wie, że ludzie są skłonni do kupowania tej samej gry na różnych platformach i wie jak ubić na tym interes. Z ciekawostek to bodajże Dan Houser (współzałożyciel Rockstara) kiedyś w wywiadzie powiedział, że "ich gry są stworzone do grania na kanapie z kontrolerem".

0

@nieprzysiadalnosc Tak samo jak Rockstar wypuszcza na początku gry tylko na konsole, czyli Console-Exclusive ;p Utrudnianie życie graczom..

1

@Jakchcesz Sony obrało trochę inną taktykę wypuszczają gry na PC, które mają mieć kontynuacje na PS5. Horizon jest dobrym przykładem, wypuścili grę na PC, żeby zachęcić do kupienia konsoli, bo Horizon 2 wychodzi już tylko PS5. To samo tyczy się Days Gone i Detroit Become Human, które mają mieć swoje kontynuacje.

0

@Jakchcesz Takie coś to i trudno nazwać exclusivem, jeżeli wychodzi również na PC ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?