0

@Barca1992 Dobrze, że szybko biegam.

1

@norbi77 Czekaj, co? Myślałem, że już dawno skończyli xD

1

@Sulimo żeś się wciągnął w te wulkany ;D Jeżeli nie oglądałeś wcześniej "Super wulkan - Scenariusz Katastrofy", to obejrzyj. Na pewno cię zaciekawi.

0

@clyde Grałem od premiery i było cacy, @Nihas przed pierwszym patchem był crash gry co jakieś 2h, ale później to naprawiono.

2

@FCMichalo Teraz przed każdym meczem Atletico będą pytania czy dana drużyna urwie im punkty xDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Virusk3 Niby z jakiej racji? To było oczywiste, że tego nie wygramy.

1

Ja pierdziele, kurka mać. Kochać PSG, ide spać.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Sympatyczny mecz, wreszcie odpadliśmy z klasą. Zawsze to jakiś krok do przodu.

2

Griezmann to chyba strzela w Neymara na trybunach.

1

@robsesh Jakaś połowa użytkowników tej strony.

2

Moriba dawaj hattriczka.

0

@avanes Its okay to be gay :)

2

O w dupe, wchodzi Dagba, prawie, że Pogba.

7

@amanter Nie czaje.

1

@Wilczeq Napisałeś to tylko po to, żeby użyć tej emotki. Nie musisz kłamać
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@Shado Taki stronniczy, że wychwalał Messiego z 10 razy.

0

Trinkało jeszcze piłki nie dotknął, a już widać strach w jego oczach xD

0

Kuman to chyba jeszcze z przerwy nie wrócił. Żadnych zmian ;D

2

Cześć. Sprzedam rower.

0

@Gregsky10 do PSG.

4

Dobra Kuman, dawaj tego Brajtłajta na boisko, skończyły się żarty..

2

Czemu Kurzawa nie wyleciał? Bo Mingueza również nie wyleciał tylko dostał ostrzeżenie, bo sędzia go oszczędził, ale widze, że co poniektórzy mają krótką pamięć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Stacja Trzecia. Strona upada po raz pierwszy.

0

No kto by się spodziewał, że w takim ustawieniu nie będzie wylewu w obronie xDD

2

Mingueza zaraz wylewu dostanie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Panie Kuman, to yebnie.

2

@Matan_Zajcev Zgadnij panie znawco jaka formacja wyszliśmy na Sevillę, żeby gonić wynik, a no 3-5-2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?